• دوشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-5314-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

شهردار خبرداد؛

آسفالت ۷۰هزار متر مربع از معابر شهر یاسوج


شهردار یاسوج گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده نهضت آسفالت خیابان‌های این شهر آغاز شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد نستهن مقدم در جمع خبرنگاران افزود: آسفالت برخی معابر مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد عمری 30 ساله و شاید بیشتر دارند که به معضلی برای مردم تبدیل شده و یکی از خواسته‌های بحق ولی نعمتان انقلاب از مسئولان مدیریت شهری اصلاح وضع موجود است.

وی با تاکید بر اینکه بنا به خواسته مردم روکش آسفالت برخی معابر شهر یاسوج جزو اولویت‌های امسال شهرداری است، اظهار کرد: در اجرای عملیات نهضت آسفالت معابر در یاسوج اولویت با خیابان‌های بوده که آسفالت آن‌ها غیر قابل تردد است.

شهردار یاسوج از آغاز طرح نهضت آسفالت در معابر شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و خاطرنشان کرد: در این طرح تاکنون 70 هزار متر مربع آسفالت در برخی معابر اولویت دار اجرا شده است.

مقدم تصریح کرد: معابر شهرک بلکو، پل سوم بشار به سمت گلزار شهدا، 30متری رضائی‌ها ، 20 متری آزادگان و خیابان کمال الملک از جمله معابری بوده که در ماه‌های اخیر آسفالت شده و یا کار آسفالت این معابر در دست اجرا است.

وی با تاکید بر اینکه بدون هیاهوی رسانه‌ای و تبلیغاتی و با وجود محدودیت‌های مالی به جد پیگر توسعه عمران شهری و ارتقای خدمات در شهر هستیم، اضافه کرد: تاکنون ‌افزون‌بر 45 میلیارد ریال اعتبار بابت آسفالت معابر شهر یاسوج در قالب طرح نهضت آسفالت هزینه شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: