• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-8490-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

برگزاری برنامه های ممختلف هفته حجاب و عفاف در گچساران

فرماندار گچساران گفت: در هفته عفاف و حجاب  برنامه های مختلفی اعم از اجرای همایش و سیمنار، کارگاه آموزشی ،پیاده روی ،برگزاری اجتماع بزرگ مردمی و حافظان حریم خانواده برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد عبدالرحیم رحیمی درنشست برنامه ريزي هفته حجاب و عفاف در گچساران افزود: عفاف و حجاب  فرهنگی برای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی ایران است.

 وی بیان کرد: نامگذاری ‏   21 تیرماه به نام روز ملی عفاف و حجاب ‏به مناسبت شهادت  دوهزار نفر از معترضین به قانون کشف حجاب  صورت گرفته است .

فرماندار گچساران تصریح کرد: برنامه ها ،جلسات و نشست های عفاف و حجاب  بايد در طول سال مداوم شود.

رحیمی عنوان کرد: خانواده ها باید در زمينه تربيت صحيح و اسلامي فرزندان خود به جد تلاش کنند زیرا رفتارهاي فرزندان بيشتر تحت تاثير خانواده وآموزش های آنان است

وی گفت: مادران به عنوان عنصر اصلي تربيت فرزندان در خانواده ها بايد تلاش حداکثري خود را انجام دهند.

فرماندار گچساران خاطرنشان کرد: برخي عنوان ميكنند كه اجتماع باعث شده كه تربيت ها مناسب  شود كه اين امر درست نيست زیرا در دوران ظلم و ستم پهلوي مردم در اوج فساد اخلاقي بودند ولي تربيت ديني خانواده ها سبب شد كه بتوانند در اين فضا فرزندان خود را عفيف و باغيرت تربيت كنند.

رحیمی بیان کرد: در هفته عفاف و حجاب در گچساران برنامه های مختلفی اعم از اجرای همایش و سیمنار، کارگاه آموزشی ،پیاده روی ،برگزاری اجتماع بزرگ مردمی و حافظان حریم خانواده برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در شرایطی که دشمن برای حمله به باورها، ارزش‌ها و فضیلت‌های ما خیز برداشته باید از فرصت ها و ظرفیت های لازم در همه زمینه ها بویژه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه بهره  ببریم.

فرماندار گچساران اضافه کرد: دستگاههای اجرایی شهرستان با مشارکت در برنامه‌های هفته حجاب و عفاف در راستای برگزاری هر چه بهتر برنامه‌های این هفته همکاری لازم را انجام دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: