• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-8390-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معرفی 260 پرونده به تعزیرات حکومتی گچساران

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان خرداد ماه 210 پرونده تخلفات صنفی و قاچاق کالا و ارز به تعزیرات حکومتی گچساران معرفی شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد "ارسلان عباسی" در جمع خبرنگاران افزود: تعزیرات حکومتی طبق قانون با متخلفان و قاچاقچیان کالا و ارز برخورد خواهد کرد.

وی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان خرداد ماه 210 پرونده تخلفات صنفی و قاچاق کالا و ارز به تعزیرات حکومتی گچساران ارجاع شده است.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان گچساران تصریح کرد: این پرونده ها بالغ بر دو میلیارد و 334 میلیون و 699 هزار و 350 ریال جریمه نقدی شدند.

عباسی عنوان کرد: تخلفات صورت گرفته در حوزه اصناف اعم از گرانفروشی، کم‌ فروشی، درج نکردن قیمت بر روی کالا بوده است.

وی ادامه داد: در سه ماهه نخست سالجاری 26 پرونده قاچاق کالا و ارز با جریمه دو میلیارد و 211 میلیون و 354 هزار ریال به این دستگاه معرفی شد که از این تعداد 12 پرونده مختومه شد.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی گچساران خاطرنشان کرد: بیشتر اقلام کالای قاچاق کشف شده اعم از مواد سوختی، آشامیدنی، لوازم‌خانگی، پوشاک و مواد غذایی هستند.

عباسی بیان کرد: در بخش قاچاق کالا و خدمات در سه ماهه نخست سالجاری 116 پرونده به این دستگاه معرفی شد که116 پرونده آن مختومه شده است.

وی افزود: بالغ بر 39میلیون و 395 هزار ریال جریمه نقدی این تعداد پرونده بوده است.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی گچساران ادامه داد: در زمینه تخلفات بهداشت و درمان در مدت زمان عنوان شده 61 پرونده به این دستگاه ارجاع شد که 58 پرونده با  76 میلیون  و 950 هزار ریال جریمه نقدی مختومه شده است.

عباسی اضافه کرد: در ماه جاری 7 پرونده نانوانی های متخلف کم فروش به تعزیرات حکومتی گچساران ارجاع شده است. ارزش تخلف این تعداد نانوانی بالغ بر هفت میلیون ریال بوده که طبق قانون محکوم خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: