• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-2784-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

ملاک توزیع اعتبارات نفت در استان قانون است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ملاک توزیع اعتبارات نفت در استان قانون است .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی در نشست شورای برنامه ریزی استان با اشاره به نحوه توزیع اعتبارات نفت در استان افزود: آنچه که برای ما مرجع است، قانون بودجه سال ۹۷ بوده که توسط مجلس به دولت و توسط دولت به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ابلاغ شده است .

وی با اشاره به نامه موجود در این حوزه و تاکید این ابلاغیه به توزیع اعتبارات بر اساس حوزه استانی، اظهارکرد: این مورد زمانی قابل اجراست که توسط رئیس سازمان مدیریت کشور به استان ابلاغ شود .

‌استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در صورت ابلاغ این موارد، بر اساس ابلاغیه عمل خواهد شد و اگر چنین ابلاغی انجام نگرفت بر اساس قانون ابلاغی بودجه ۹۷ توزیع اعتبارات را عملیاتی خواهیم کرد .

احمدی تصریح کرد: در همین راستا زمانی برای بررسی و رایزنی پیرامون نحوه توزیع اعتبارات نفت در نظر گرفته خواهد شد و نتیجه نهایی در کمترین زمان برای جلوگیری از کند شدن فعالیت کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها و تسریع در مبادله موافقت نامه ها اعلام می شود .

وی نقش شاخص ها در توزیع اعتبارات مناطق را محسوس دانست و بیان کرد: جمعیت مناطق از عمده دلایل توزیع اعتبارات است و توزیع اعتبارات با در نظر گرفتن شاخص ها انجام می شود .

‌استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حضور، هماهنگی و تعامل با نمایندگان مجلس در شوراهای برنامه ریزی شهرستان ها، عنوان کرد: آنچه که "مر" قانون است در این بخش اجرایی خواهد شد و باید به آن توجه شود .

احمدی با تاکید بر همدلی نمایندگان استان، اضافه کرد: ‌همه نمایندگان استان را دلسوز نظام می دانیم و باید با دلسوزی و تلاش بیشتری برای توسعه استان حرکت کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: