• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-985-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نماینده کهگیلویه :

توجه به محرومیت ها و عقب ماندگی مناطق در توزیع اعتبارات

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: زمان بندی مناسب برای بهره برداری از پروژه های نیمه تمام استان ضروری است .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد عدل هاشمی پور در نشست شورای برنامه ریزی استان افزود: پروژه هایی با مدت زمان اجرایی ۱۰ تا ۱۵ سال در شهرستان های مختلف این حوزه وجود دارد که عدم تکمیل آنها سبب خستگی و کمرنگ شدن امید مردم نسبت به اتمام این پروژه ها شده است .

وی با بیان اینکه در یک مورد ۱۰کیلومتر راه ۱۲ سال است که تکمیل نشده است، اظهارکرد: باید با برنامه ریزی و زمان بندی مناسب نسبت به تکمیل پروژه ها اقدام کرد .

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حرکت برای محرومیت زدایی، خاطرنشان کرد: امید است که همه بیانات ما در راه رضای خدا و رفع محرومیت از مردم باشد .

هاشمی پور با اشاره به توزیع اعتبارات(یک سوم) نفت در استان ها، تصریح کرد: اعتبارات سهم استان که در کل استان و یا در مناطق نفت خیز استان هزینه خواهد شد، برای رفع محرومیت و توسعه خواهد بود و نحو توزیع این اعتبارات بررسی و نتیجه آن اعلام می شود .

وی با اشاره به هجمه های دشمنان به سمت نظام، انقلاب و دولت، ادامه داد: باید امید و نشاط را در جامعه بالا ببریم .

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دشمنان به دنبال ایجاد نفاق و نا امید سازی مردم هستند و باید برای تحقق نشاط، امید و رونق کشور تلاش کنیم و این در حالی است که بعضی ها فکر می کنند در یک کشتی دیگر هستند. ما در یک کشتی هستیم و باید همه باهم برای توسعه کشور و مقابله با نقشه های دشمنان تلاش کنیم .

هاشمی پور با تاکید بر رعایت عدالت و انصاف، بیان کرد: مردم از تبعیض و بی عدالتی نگرانند و تحقق بیش از پیش عدالت محوری و توزیع عادلانه خدمات در مناطق مختلف ضروری است .

وی خواستار توجه به محرومیت ها و عقب ماندگی مناطق در تصمیم گیری ها و توزیع اعتبارات شد و اظهارکرد: انقلاب ما برای تحقق عدالت بود و باید برای توسعه مناطق با نگاه عدالت محوری تلاش کنیم .

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به فعالیت کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها بر همکاری و تعامل این کمیته ها با نمایندگان مجلس تاکید کرد .

هاشمی پور بحران آب و برق را از بحران های آینده دانست و اضافه کرد: با تنوجه به کم بارشی ها و خشکسالی همه ما باید در مصرف آب و برق صرفه جویی و فرهنگ سازی کنیم

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: