• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-885-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نماینده بویراحمد و دنا:

شهر یاسوج با ۱۰۰ هزار نفر حاشیه نشین توجه مناسبی در توزیع اعتبارات را می طلبد

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: شهر یاسوج با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت حاشیه نشین توجه مناسبی در توزیع اعتبارات را طلب می کند .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد غلام محمد زارعی در نشست شورای برنامه ریزی استان افزود: شاخص های جمعیتی از جمله عواملی است که باید در توزیع اعتبارات مورد توجه قرار بگیرد .

وی با بیان اینکه طبق آمارها بیش از ۳۲هزار نفر از داخل استان و قریب به ۷۰۰۰ نفر از سایر استان ها به مرکز استان مهاجرت کرده اند، اظهارکرد: تطبیق توزیع اعتبارات با شرایط و شاخص های شهرستان ها ضروری است .

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تحقق عدالت را از وظایف مسئولین و مدیران دانست و خاطرنشان کرد: در هر موقعیتی باید امانت دار مردم باشیم و امانت داری حق الناس است و به عنوان یک مسئولیت سنگین محسوب می شود .

زارعی با اشاره به اینکه با وجود شرایط کشور اقدامات و تلاش های مناسبی در حوزه بودجه کشور و استان ها انجام شده است، تصریح کرد: یکی از مباحث مطرح شده بودجه ای، توزیع سه درصد اعتبارات نفت با موارد(یک سوم و دو سوم) بود که در برنامه ششم توسعه با تاکید بر تحقق عدالت در توزیع به سمت استان ها هدایت شده و این در حالیست که این موارد در گذشته تنها مربوط به مناطق نفت خیز بود .

وی با اشاره به نحوه توزیع این اعتبارات در استان، ادامه داد: طی سال جاری نیز مقرر شد با اصلاح انجام گرفته، اعتبارات به استان های نفت خیز و گاز خیر تعلق بگیرد .

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر هماهنگی نمایندگان استان در مجلس، اضافه کرد: هماهنگی مناسبی میان نمایندگان استان وجود دارد و همه اقدامات انجام گرفته برای توسعه استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: