• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-8190-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تعمیر و ایمن سازی دو مخزن 18 هزار مترمكعبی آب توسط نفت گچساران

رييس اداره نگهداري و تعميرات شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران از تعمير و ايمن سازي دو مخزن 18 هزار مترمكعبي آب در كمترين زمان خبر داد .

به گزارش  گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد  ذوالاكتاف رشيدي در تشريح و چگونگي تعمير اين مخازن عنوان كرد: باتوجه به اطلاع يافتن از پايين رفتن سقف مخزن به دليل فرسودگي، تيم عملياتي اين اداره وارد عمل شد تا بتواند اين مشكل را در سريع ترين زمان برطرف نمايند .

وي ادامه داد: در ابتدا كار برداشتن سقف انجام شد و پس از آن ساخت پايه هاي نگهدارنده با استفاده از لوله هاي 12 اينچ در دستور كار قرار گرفت و پس از آن اين پايه ها در درون مخزن با استفاده از جرثقيل به جهت ايمن سازي و مقاومت سازه قرار گرفت.

رييس اداره نگهداري و تعميرات شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران تصريح كرد: ساخت تعداد زيادي پايه اطراف مخزن و برداشتن سقف قسمتي از سقف مخزن مجاور به دستور مديرعامل و بررسي آن از ديگر اقداماتي بود كه صورت گرفت .

رشیدی با بيان اينكه انجام ايمن سازي اين دو مخزن به صورت شبانه روزي صورت گرفته افزود: پس از مشاهده وضعيت سقف مجاور كار ايمن سازي آن نيز توسط نيروها انجام شد.

 وی خاطر نشان كرد: اين دو مخزن 18 هزار متر مكعبي آب منازل كارمندي، ادارات و فضاي سبز شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران را تأمين مي كند كه نيروهاي تعميرات بخش 5، ترابري و ديگر ادارات در سريعترين زمان ممكن كار تعميرات و ايمن سازي آن را به پايان رساندند.

اداره نگهداري وتعميرات از ادارات زير مجموعه مديريت عمليات است كه از نظر حفظ وصيانت از توليد شركت نقش بسزايي دارد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: