• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-7990-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فرماندار بویراحمد:

بهره برداری دهستان تنگ سرخ از جنگلها برای تامین سوخت بعلت نبود گاز شد

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: مشکل عدم گازرسانی در دهستان "تنگ سرخ" شهرستان بویراحمد باعث استفاده و بهره برداری از جنگل ها برای تامین سوخت شده است و گازرسانی به منطقه ضروری است .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد شاهرخ کناری شنبه، 16 تیرماه در بازدید از دهستان "تنگ سرخ" شهرستان بویراحمد افزود: عدم گازرسانی به این دهستان زمینه ساز بهره برداری از جنگل ها برای تامین سوخت در منطقه شده است .

وی با اشاره به سایر مشکلات موجود در دهستان، تعیین حریم حوضچه سد "تنگ سرخ" را ضروری دانست و ابراز داشت: نگرانی هایی برای مردم در این راستا و در حوزه ساخت و سازها به وجود آمده است .

فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به برگزاری جلسات متعدد برای رفع معارضات سد و تحقق حقوق مردم در منطقه، خاطرنشان کرد: تملک باغات موضوع دیگری است که باید مورد توجه قرار بگیرد و هزینه تملک باغات با جدیت در حال پیگیری است .

کناری با تاکید بر ضرورت افزایش سرانه ورزشی در دهستان تنگ سرخ، تصریح کرد: احداث سالن ورزشی از جمله هدفگذاری ها در این منطقه خواهد بود .

وی از جمله مشکلات عمده روستاهای دهستان تنگ سرخ را اجرا و تکمیل طرح هادی پنج دهیاری دانست و بیان داشت: در حوزه "گردو کنگک" پلی  که ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تکمیل ۵ درصد باقیمانده آن چندین سال طول کشیده و پروژه متوقف است .

فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به تخصیص اعتبار در این دهستان، خواستار توجه بهتر به حوزه تنگ سرخ در پوشش اعتبارات شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: