• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-4714-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

محقق شدن پروژه بزرگ سد "تنگ سرخ" سیمای منطقه را متحول می کند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: محقق شدن پروژه بزرگ سد "تنگ سرخ" سیمای منطقه را متحول می کند .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی ظهر شنبه، 16 تیرماه در جمع مردم دهستان "تنگ سرخ"، افزود: انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و همه ما افتخار خدمت به مردم را داریم .

وی با بیان اینکه آینده امید بخشی برای تنگ سرخ وجود دارد، اظهار کرد: امید است مردم نیز مسیر توسعه منطقه را با تلاش و همکاری ادامه دهند و ما نیز  بر مبنای اخلاق و قانون وظیفه داریم برای رشد مردم تلاش کنیم .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اجرای پروژه سد تنگ سرخ،  خاطرنشان کرد: اجرای پروژه تاثیرات مثبت و مهمی را بر منطقه خواهد داشت و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که صادقانه برای رفع موانع و مشکلات گام برداریم .

احمدی تصریح کرد: موضوع حریم سد شامل تملک و ساخت و ساز مورد تاکید است و باید با ارائه طرح و برنامه کارشناسی شده و پیگیری برای رفع مسائل اقدام شود .

وی خواستار تعیین حریم در این حوزه شد و ادامه داد: کوتاهی در خدمات رسانی به مردم با بهانه احداث سد پذیرفتنی نخواهد بود و در حوزه آبرسانی به باغات باید به نحو صحیحی اقدام شود .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به موضوع تملک در حوزه دهستان "تنگ سرخ" بیان کرد: بخشی از مالکیت منطقه احراز شده و مقرر شد که نسبت به پرداخت بخشی از هزینه به مالکین اقدام شود .

احمدی عنوان کرد: مردم ما باید به اطمینان برسند که عزم ما برای رفع مشکلات آنها جزم است .

وی با اشاره به اشتغالزایی پروژه، تاکید کرد: در اجرای بخش خدماتی پروژه نیز استفاده از ظرفیت نیروهای بومی مورد تاکید است .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین از کلنگ زنی و ایجاد چند پروژه ورزشی در منطقه تنگ سرخ خبر داد و گفت: در حوزه زیرساختی نیز باید زیرسازی و ایجاد جاده ارتباطی عملیاتی شود .

احمدی افزود: با توجه به احتمال زمان بر بودن موضوع گازرسانی، باید حداقل زیرسازی در حوزه روستایی منطقه عملیاتی شود .

وی اظهارکرد: در حوزه گازرسانی نیز پیگیری می شود که در کمترین زمان گازرسانی به این دهستان محقق شود .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به موضوع آبرسانی به روستاهای این منطقه، اضافه کرد: تسهیل و رفع معارض برای آبرسانی به روستاهای مختلف این منطقه با نگاه به همکاری مردمی ضروری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: