• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-685-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

آغاز ثبت نام طرح جایزه تحصیلی دانشجویان صاحب استعداد برتر در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز ثبت نام طرح جایزه تحصیلی دانشجویان صاحب استعداد برتر در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد حمداله اکوانی گفت: این طرح حمایت های ویژه ای را برای دانشجویان در مقاطع مختلف و برگزیدگان کنکور سالجاری در نظر گرفته است .

وی با اشاره به اینکه بنیاد ملی نخبگان ثبت نام «طرح جایزه تحصیلی دانشجویان صاحب استعداد برتر» را در کل کشور آغاز کرده است، افزود: در میان دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد، استعدادهای فراوانی وجود دارد که برای دریافت حمایت های بنیاد نخبگان باید در این طرح ثبت نام نمایند .

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد از انتشار شیوه نامه طرح جایزه تحصیلی دانشجویان صاحب استعداد برتر توسط بنیاد ملی خبر داد و خاطرنشان کرد: براساس این شیوه نامه، برگزیدگان کنکور، دانشجویان سالهای اول و دوم مقطع کارشناسی، دانشجویان سالهای سوم و چهارم مقطع کارشناسی و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری براساس مولفه هایی چون فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فناورانه ارزیابی می شوند و تحت حمایت های این طرح قرار می گیرند .

اکوانی تصریح کرد: پس از ثبت نام و بارگذاری مدارک توسط دانشجویان متقاضی در سامانه سینا  به نشانی sina.bmn.ir  که به این منظور راه اندازی شده، دانشجویان براساس شیوه نامه توسط بنیاد ملی مورد ارزیابی قرار می گیرند و برگزیدگان از حمایت های بنیاد برخوردار خواهند شد .

وی حمایت مادی و معنوی را از جمله جوایز طرح برشمرد و ادامه داد: سقف حمایت ها برای دانشجویان در مقاطع مختلف متفاوت است اما اعتبار آموزشی، پژوهشی، آموزش یاری، اعزام به فرصت های مطالعاتی داخلی و خارجی، مجوز خروج از کشور بدون وثیقه نظام وظیفه، ودیعه مسکن، هدیه ازدواج، راتبه دانشجویی، بیمه تکمیلی و غیره از جمله جوایز پیش بینی شده در این طرح است .

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: دانشجویانی که در این فراخوان شرکت کرده و امتیاز لازم را کسب کنند علاوه بر سایر حمایت های ذکر شده از جایزه آموزش یاری و پژوهش یاری بهره مند می شوند که مبلغ آن برای مقطع کارشناسی ارشد 50 میلیون ریال و برای مقطع دکتری 100 میلیون ریال در سالتحصیلی خواهد بود .

اکوانی با بیان اینکه فرصت ثبت نام در این طرح تا 15 مردادماه سالجاری است و تمدید نمی شود، بیان کرد: همچنین دانشجویانی که در کنکور سالجاری پذیرفته می شوند نیز می توانند از ابتدای مهرماه با مراجعه به وبگاه های بنیاد ملی نخبگان در این طرح نامنویسی نمایند .

وی تاکید کرد: این یک فرصت طلایی برای دانشجویان کهگیلویه و بویراحمد است که مورد حمایت قرار گیرند لذا از همه رسانه ها و فعالان رسانه ای و فضای مجازی می خواهیم که این طرح را اطلاع رسانی کنند تا استعدادهای دانشجویی بتوانند در مدت مقرر در طرح ثبت نام نموده و از مزایای آن برخوردار شود .

به گزارش ایسنا، متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت شیوه نامه و فرخوان طرح جایزه تحصیلی دانشجویان صاحب استعداد برتر بنیاد ملی نخبگان به وب سایت بنیاد نخبگان استان به آدرس kb.bmn.ir مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: