• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

برگزاری برنامه های هدفمند در دهه کرامت به تحقق رونق فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد کمک می کند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری برنامه های هدفمند در دهه کرامت به تحقق رونق فرهنگی در استان کمک می کند .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمد کاظم نظری پیش از ظهر چهارشنبه،13 تیرماه در نشست هماهنگی برگزاری جشنواره آیین های نمایشی رضوی در استان افزود: اجرای جشنواره ها، برنامه های امید بخش و نشاط آور نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی دارد و دهه کرامت فرصت مناسبی است که ظرفیت های استان ارائه شود .

وی با اشاره به برگزاری جشنواره آیین های نمایشی رضوی و همچنین ظرفیت های فرهنگی در استان، تصریح کرد: در استان ما ظرفیت های ویژه ای وجود دارد که نتوانسته ایم به نحو مطلوبی از این ظرفیت ها بهره مند شویم .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بقعه متبرکه بی بی حکیمه برای استان یک ظرفیت است و معرفی هرچه بهتر آن بزرگ بانوی اسلام در سطح کشور و جهان ضروری است .

نظری تصریح کرد: در حوزه بقاع متبرکه از استان های ویژه هستیم و می توان از این پتانسیل در برگزاری برنامه های دهه کرامت بهره برد .

وی خواستار نشاط بخشی به جامعه و بکارگیری امید و نشاط بیشتر در اجرای برنامه های دهه کرامت شد و ادامه داد: نیاز است که در جامعه فضای امید و نشاط را ایجاد کنیم .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: برگزاری جشنواره آیین های نمایشی رضوی و کتاب خوانی می تواند کمک مناسبی برای رشد بهتر فرهنگی و شکوفایی ظرفیت های استان باشد .

نظری به نقش برنامه های فرهنگی در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره و اضافه کرد: در دهه کرامت می توان جشن ها و برنامه های فرهنگی بیشتری در مناطق حاشیه شهرها به ویژه در مناطق حاشیه نشین شهر یاسوج اجرایی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: