• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-4014-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد؛

طرح توسعه بیمارستان شهدای گمنام یاسوج مصوب شد

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح توسعه بیمارستان شهدای گمنام یاسوج مصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد پیام اکبری در نشست مشترک روسا و کارشناسان بیمه و درمان افزود: با محقق شدن طرح توسعه بیمارستان شهدای گمنام تعداد تخت های بستری از ٦٤تخت به ٩٨ تخت خواهد رسید.

وی اظهار کرد: با دو سال تلاش بی وقفه و پیگیریهای مکرر و تعاملات بسیار با مدیران سازمان تامین اجتماعی و با حمایتهای بی دریغ نماینده محترم شهرستانهای دنا و بویر احمد در مجلس شورای اسلامی و رایزنی های ایشان با مدیران ارشد استان و کشور طرح توسعه بیمارستان شهدای گمنام یاسوج مصوب شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد : با این مصوبه ظرفیت تخت های بستری در این بیمارستان از ٦٤تخت به ٩٨ تخت ارتقاء می یابد و بدینوسیله بیمه شدگان از خدمات درمانی جامع و مطلوبتری بهره مند می شوند.

اکبری تصریح کرد: پیش بینی می شود کلنگ زنی و شروع عملیات اجرایی این طرح در نیمه اول سال ٩٧ آغاز شود.

وی ادامه داد: با آغاز این طرح بالغ بر ٤٠٠٠متر مربع فضای فیزیکی در مجاورت بیمارستان فعلی اضافه می شود که این امر باعث توسعه کمی و کیفی خدمات درمانی بویژه در بخش بستری خواهد شد علاوه بر این منجر به ایجاد بستر مناسب جهت توسعه خدمات پاراکلینکی مورد نیاز بیمه شدگان در سطح استان خواهد شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: همچنین در راستای اشتغالزایی، با به  ثمر رسیدن این پروژه تعدادی از نیروهای بومی متخصص و کادر درمانی مورد نیاز جذب کار خواهند شد.

اکبری اضافه کرد: محقق شدن این مصوبه را آرزوی دیرینه جامعه بزرگ بیمه شدگان، شامل شرکای اجتماعی جامعه کارگری و کارفرمایی مبنی بر ایجاد یک بیمارستان ناحیه ای در مرکز استان  دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: