• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-2284-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد؛

پایان تیرماه مهلت جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی سال گذشته

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاههای اجرایی استان تا پایان تیرماه امسال فرصت دارند اعتبارات اسناد خزانه اسلامی خود را جذب کنند .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد غضنفر آرام در جلسه بررسی جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی استان با تاکید بر اهتمام جدی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای جذب این اعتبارات افزود: درصورتی که دستگاه‌های اجرایی استان در موعد مقرر اقدام به این کار نکنند اعتبارات تخصیص یافته هر دستگاه از محل اعتبارات اسناد خزانه اسلامی به مرکز برگشت داده می‌شود و این مهلت مقرر قابل تمدید نیست .

وی اعتبارات اختصاص یافته به استان در سال ۹۶ از محل اعتبارات اسناد خزانه اسلامی را ۱۴۳ میلیارد تومان عنوان و اظهارکرد: از این مبلغ تنها ۸۳ میلیارد تومان آن توسط دستگاه‌های اجرایی استان جذب شده است .

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همچنین در سال ۹۶، ۱۱۸ میلیارد و ۶۹۲ میلیون تومان اعتبارات نقدی دریافتی خزانه به دستگاه‌های اجرایی استان پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: این مقدار از محل اعتبارات نفت، استانی و بحران بوده است .

آرام اضافه کرد: دستگاه‌هایی نظیر جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شرکت آب منطقه‌ای استان در جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی پیشرو بودند .

عزیز فیلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز اعتبارات اسناد خزانه اسلامی را مهمترین فرصت برای پرداخت بدهی‌های دولت به پیمانکاران و شرکت‌های خصوصی دانست و گفت: علاوه بر این دستگاه‌های اجرایی می‌توانند با استفاده از این اسناد به روند اجرایی طرح‌های عمرانی خود سرعت بخشند .

وی با تقدیر از دستگاه‌های پیشرو در جذب این اعتبارات افزود: سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی به طور جد پیگیر این مهم باشند و باید از این فرصت در تحقق اهداف دولت به خوبی استفاده کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: