• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-6290-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فرماندار شهرستان بویراحمد:

نگرانی مردم از وضعیت نامناسب خیابانهای یاسوج/تشکیل قرارگاه اطفای حریق در بویراحمد

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: مردم از وضعیت نامناسب خیابان های مرکز استان نگران هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد شاهرخ کناری در نشست مشترک ستاد مدیریت بحران و کمیسیون حفاری شهرستان از تشکیل قرارگاه ستاد بحران و اطفای حریق در شهرستان بویراحمد خبر داد و افزود: سه دستگاه دمنده برای اطفای حریق در شهرستان موجود است که سعی می شود دو دستگاه دیگر نیز به این تعداد افزوده شود .

وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان در مواقع آتش سوزی مراتع و منابع طبیعی آمادگی لازم را داشته باشند، اظهارکرد: دهیاریها و مردم از بازوان اصلی ستاد بحران شهرستان هستند و بدون کمک آنها به خاطر دسترسی سریعتر به محل های حادثه مهار آتش سوزی میسر نخواهد بود .

رئیس کمیسیون حفاری شهرستان بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود به نگرانی مردم از وضعیت نامناسب خیابان های مرکز استان اشاره و خاطرنشان کرد: حفاری‌هایی که توسط دستگاه‌ها در سطح خیابان‌ها و معابر شهری صورت می‌گیرد برای مدتی به حال خود رها می شوند و متاسفانه باعث ایجاد ترافیک و تصادفاتی که منجر به فوت می‌شوند شده است .

کناری تصریح کرد: هر دستگاهی که بخواهد در سطح شهر حفاری انجام دهد باید در گام نخست نسبت به همه استعلامات مربوطه اقدامات لازم را به عمل آورد .

وی ادامه داد: با توجه به وضعیت موجود خیابان های مرکز استان در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اعتبار ویژه ای جهت ترمیم حفاری ها و چاله های خیابان اختصاص داده شد .

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه خدمات رسانی به مردم باید در کمترین زمان ممکن صورت گیرد، عنوان کرد: حداکثر در بازه زمانی سه روزه دستگاه های خدمات رسان آب، فاضلاب و مخابرات نسبت به ترمیم حفاری انجام شده در سطح شهر اقدام کنند .

کناری اضافه کرد: وضعیت مشابهی در سطح شهرستان بویراحمد، بخش‌ها و روستاها وجود دارد که دهیاران باید پیگیری های لازم را به عمل آورند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: