• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-2184-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

آب لوداب کاملاً سالم است

مدیر کنترل کیفی شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: منبع تامین آب لوداب سالم و بهداشتی است، حضور عشایر و برخی لجن کش ها در بالادست منابع آب موجب ایجاد آلودگی شدند .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سارا جمشیدی با اشاره به اینکه مخزن آب لوداب آلوده نبود، افزود: آب منطقه لوداب کیفیت خوبی دارد، متأسفانه رعایت نکردن بهداشت توسط عشایر و لجن کش ها در بالا دست منبع تامین آب، موجب بروز آلودگی در آب شده بود .

وی اظهارکرد: ساختمان پیشرفته گندزدایی با روش نوین الکترولیز نمک طعام در لوداب تکمیل شده و به مدار بهره برداری رسیده است و هم اکنون آمار مربوط به سلامت آب خوب و مورد تایید مرکز بهداشت منطقه است .

مدیر کنترل کیفی شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید دوباره بر سلامت کامل آب لوداب و اطراف در حال حاضر، خاطرنشان کرد: برای اطمینان خاطر مردم به محض اطلاع از شیوع بیماری در روستا هم سرچشمه آب را تغییر مسیر دادیم و هم با تخلیه آب مخزن روستاهای درگیر بیماری، مخازن را به صورت کامل شست و شو و ضدعفونی کردیم .

جمشیدی تصریح کرد: مردم هیچگونه نگرانی از بابت آب در این منطقه نداشته باشند چرا که آب لوداب از با کیفیت ترین آب های استان است .

وی اضافه کرد: مردم باید به یاری مسئولان ببابند، در سالهای اخیر هم کمبود شدید بارش ها و هم افت منابع آب زیرزمینی را داریم، لذا می طلبد مردم و مسئولین با همراهی هم ضمن تعمیر و بازسازی خطوط انتقال آب، در استفاده از این نعمت ارزشمند و عدم هدر روی آن برای باغات و کشاورزی با جدیت عمل کنند.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: