• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-686-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فعالیت ۱۴۰ کانون آموزشی برون مدرسه ای در استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت ۱۴۰ کانون آموزشی برون مدرسه ای در استان با پوشش ۳۵۰۰ نفری جامعه هدف خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد "هادی زارع پور" در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان گفت: همچنین ۲۸ کانون درون مدرسه ای با پوشش ۸۰۰ نفری در استان فعال است .

وی افزود: با هدف اجرای برنامه های اوقات فراغت، با استفاده از ظرفیت های درون سازمانی ۱۲ کانون فرهنگی تربیتی و ۱۳ دارالقران الکریم آموزش و پرورش در تمامی شهرستان ها فعال شده است .

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: همچنین پژوهش سراهای دانش آموزشی در ۱۳ شهرستان فعالیت دارند .

زارع پور با اشاره به اجرای برنامه های متنوع غنی سازی اوقات فراغت توسط آموزش و پرورش استان، خاطرنشان کرد: ستاد غنی سازی اوقات فراغت از ماه های گذشته در استان فعال شده و هدفگذاری اجرای برنامه های مختلف و متنوع با ماهیت تقاضا محور را از دهم تیرماه به مدت شش هفته عملیاتی کرده است .

وی با اشاره به اهمیت شعار سال، اضافه کرد: در همین راستا پنج محور برنامه در حوزه های مهارت های ارتباطی، معرفتی، هویتی و بصیریتی، مهارت های فرهنگی، هنری، نشاط آور و شادی بخش، مهارت های حرفه ای با مشارکت دستگاه های متولی، مهارت های اشتغالی و اقتصادی و همچنین مهارت های ورزشی و سلامت به عنوان پنجمین محور، موضوع اجرای اقدامات قرار گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: