• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-586-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فعالیت ۸۰ روحانی مستقر در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت ۸۰ روحانی مستقر با پوشش ۸۰ روستای استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام حمید برازش در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان افزود: برنامه های مختلف فرهنگی و دینی با محوریت روحانیون مستقر در روستاها عملیاتی می شود که حمایت از این بخش خروجی بهتری را رقم خواهد زد .

وی با اشاره به پوشش و غنی سازی اوقات فراغت در فصل تابستان، اظهار کرد: در همین راستا ۸۰۰ خانه قرآنی فعال پوشش بخش جوانان را انجام می دهند .

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار ارائه برنامه های سازگار و متناسب با حوزه جوانان شد و خاطرنشان کرد: ادارات فرهنگی برنامه های سازگار با نسل جوان و خروجی محور را عملیاتی کنند .

برازش توسعه زیرساخت های فرهنگی برای نسل جوان را ضروری دانست و تصریح کرد: زیرساخت های مدیریت غنی سازی اوقات فراغت در استان مطلوب نیست .

وی ادامه داد: بخش زیادی از جمعیت و نسل جوان در مرکز استان حضور دارند که با توجه به حجم ورود گردشگر به استان باید دید زیرساخت های فرهنگی چه مقدار از پوشش جامعه هدف داخل استان را عملیاتی می کند .

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: باید برای تحقق غنی سازی اوقات فراغت جوانان وقت بیشتری گذاشت و نگاه، نگرش و عملکرد گره گشایی در این بخش را به کار گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: