• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-2814-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد:

حال طبیعت استان کهگیلویه و بویراحمد خوب نیست

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان پایتخت طبیعت ایران است اما حال طبیعت استان خوب نیست و برنامه ریزی اصولی و کارشناسی شده برای ارتقای شاخص ها با تکیه بر ظرفیت های طبیعی در استان لازم است .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد محسن جعفری نژاد بسطامی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان با بیان اینکه تنها از طبیعت استان بهره برداری شده است، افزود: معرفی، نگهداری و حفاظت از طبیعت استان از جمله مواردی است که باید در راستای توسعه صحیح و رشد همه جانبه مورد توجه قرار بگیرد .

وی اظهارکرد: استان ما پایتخت طبیعت است و به عنوان استانی وابسته به طبیعت باید از ظرفیت آن به شکل مطلوبی بهره برد .

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بهره برداری غیر اصولی از منابع طبیعی در استان، تصریح کرد: شناسایی و بکارگیری ظرفیت ها در حوزه هایی مانند بوم گردی می تواند خروجی اشتغالی مناسبی در حوزه جوانان رقم بزند .

جعفری نژاد بسطامی با اشاره به اهمیت نیاز سنجی و اقدامات مناسب در حوزه جوانان، خاطرنشان کرد: انسجام در اقدامات به خروجی محوری برنامه های توسعه ای در بخش جوانان کمک می کند .

وی اضافه کرد: ‌باید ارزیابی مناسبی در این بخش انجام بگیرد و تحقق اصولی غنی سازی اوقات فراغت و توسعه اشتغال جوانان را رقم زد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: