• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-1284-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

هدفگذاری اجرای ۱۱۰ کیلومتر روکش آسفالت در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از هدفگذاری اجرای ۱۱۰ کیلومتر روکش آسفالت در مناطق مختلف استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی خوان پایه در نشست پیگیری مصوبات سفرهای استاندار به شهرستان کهگیلویه گفت: عملیات روکش آسفالت جاده های استان با اولویت بندی در حال اجراست .

وی با اشاره به پروژه های اجرایی این دستگاه در شهرستان کهگیلویه اظهارکرد: طی سال گذشته قریب به ۲۴ کیلومتر روکش آسفالت در محور "قلعه دختر به قلعه رئیسی" محقق شد و تلاش می شود با تامین اعتبار توسعه بیش از پیش عملیات روکش آسفالت در این مسیر را داشته باشیم .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: در حوزه تعمیر پل "تنگ چویل" بررسی و بازدید لازم انجام شد و شرایط این پل نامناسب ارزیابی شد .

خوانپایه خاطرنشان کرد: در همین راستا طی سال ۹۶ اقداماتی در حوزه این پل انجام گرفته و پیشرفت ۳۵ درصدی تعمیرات را شاهدیم .

وی تصریح کرد: همچنین با عقد قراداد با پیمانکار تلاش می شود عملیات تعمیر و بهسازی پل تا هفته دولت به پایان رسیده و شاهد بهره برداری از آن باشیم .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نصب علائم در مسیر قلعه رئیسی به دیشموک، ادامه داد: عملیات نصب علائم عمودی و افقی و لکه گیری در این مسیر پیش از عید آغاز شده است .

خوان پایه عنوان کرد: در حال حاضر نیز تابلوهای مسیر تهیه و پیمانکار نیز انتخاب شده است که به دلیل فعالیت توسعه ای شرکت گاز در مسیر و احتمال از بین رفتن علائم، با پایداری وضعیت عملیات انجام خواهد شد .

وی با تاکید بر اصلاح نقاط حادثه خیز استان از اجرای عملیات اصلاح نقاط حادثه خیز در مسیر قلعه رئیسی به دیشموک خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: