• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-984-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی:

توسعه و پیشرفت کشور در گرو نگاه به اقتصاد داخلی است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: توسعه، رشد و پیشرفت کشور در گرو نگاه به اقتصاد داخلی با تکیه بر تولید محوری است .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمد علی جوادی سه شنبه، پنجم تیرماه در آیین تودیع و معارفه روسای جدید و سابق جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در شرایط به وجود آمده برای کشور، توجه بیش از پیش به ظرفیت های داخلی ضروری است .

وی با اشاره به تحریم های انجام گرفته بر علیه کشور، اظهار کرد: زورگویان بین المللی با تحریم، زورگویی را به اوج خود رسانده و به لطف خداوند کشور ما از این گردنه نیز عبور کرده و پیروزی بر پیروزی های ملت ما افزوده می شود .

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: راه حل های مناسبی برای مقابله با این موارد تبیین شده است و باید از ظرفیت های داخلی بهره برد .

جوادی تصریح کرد: دشمنان ایران، اسلام ایران و نظام را نشانه گرفته اند و ما باید با همدلی در کنار همدیگر از این گردنه حساس عبور کنیم . باید با همبستگی، همدلی و همراهی مردم به دور از نگاه جناحی برای تحقق اهداف و توسعه کشور گام برداریم .

وی ادامه داد: در این شرایط نگاه اقتصادی و پیش بینانه به اقتصاد داخلی بوده و تولید محور این مهم است . بخش مهمی از تولید به بخش کشاورزی معطوف می شود که این استان از مهمترین ظرفیت های حوزه کشاورزی است .

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: کشت گلخانه ای می تواند تولیدات صادرات محور را رقم بزند و باید به داشته ها و پتانسیل داخلی برگشته و از آنها بهترین بهره را ببریم .

جوادی بیان کرد: در این استان ظرفیت ماهیان سردآبی جواب داده و باید به آن توجه شود و همچنین در حوزه کشت گلخانه ای ظرفیت هایی ایجاد شده که می توان آن را ارتقاء داد .

وی با تاکید بر همدلی برای توسعه، تاکید کرد: باید دید که چرا مواضع و تفکرات ما نسبت به ۳۰ سال قبل عوض شده و در گذشته گفته می شد برای کشور، نظام و انقلاب چه کاری انجام داده ام و در این حوزه از هم سبقت می گرفتیم .

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی اظهارکرد: باید چرایی اینکه امروز سهم خواهی می شود، فضای اتهام ایجاد می شود و دست هم گرفته نمی شود و امید و باور در مردم ایجاد نمی کنیم، مشخص شود . ما همه در یک کشتی هستیم و کشتی غرق کردن همه را دچار آسیب می کند .

جوادی تصریح کرد: باید امید داشت، حرکت کرد و  باید پشت نیروهای نظامی و انتظامی بود، باید مملکت پشت قوه مجریه باشد و قوا دست در دست هم داشته باشند و اگر این مهم عملیاتی شود، دنیا نیز توان ایستادن در مقابل ما را نخواهد داشت .

وی اضافه کرد: امید است همه ما در کنار هم در مقابل مشکلات ایستادگی کنیم . بی شک، ملت، نظام و انقلاب سرفراز از این گردنه نیز عبور خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم الیاس تاج الدینی که تا پیش از این مدیر امور اراضی استان بوده به عنوان رئیس جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات جعفر گوهرگانی، رئیس سابق و علیرضا رستگاه، سرپرست جهادکشاورزی استان تقدیر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: