• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-185-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد :

احزاب و تشکل های سیاسی فعال کهگیلویه و بویراحمد به استانداری و فرمانداری ها مراجعه کنند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: احزاب و تشکل های سیاسی فعال در این استان برای تعیین وضعیت خود در شهر یاسوج به حوزه سیاسی استانداری استان و در شهرستان ها نیز به فرمانداری ها مراجعه کنند .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید محمدکاظم نظری افزود : این تعیین وضعیت شامل داشتن یا نداشتن مجوز فعالیت و معرفی نامه از تهران، فعال بودن یا نبودن، محل فعالیت و تعداد جلسه های ماهانه یا سالانه است .

وی اظهارکرد: بر اساس قانون تمامی احزاب و تشکل های سیاسی موظفند با هماهنگی فرمانداری ها و حوزه سیاسی استانداری ها فعالیت کنند .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: آن دسته از احزاب و تشکل های سیاسی فعال این استان که مجوز فعالیت و معرفی نامه از تهران دارند اما پرونده و شناسنامه ای در فرمانداری ها یا حوزه سیاسی استانداری استان تشکیل نداده اند برای مواجه نشدن با مشکل قانونی هر چه سریعتر مراجعه کنند .

نظری تصریح کرد: هرگونه درخواست قانونی احزاب و تشکل های سیاسی فعال کهگیلویه و بویراحمد منوط به داشتن پرونده یا شناسنامه در فرمانداری ها یا حوزه سیاسی استانداری این استان است .

وی اضافه کرد: ساماندهی و شناسنامه دار کردن احزاب و تشکل های سیاسی فعال کهگیلویه و بویراحمد با نهایت همکاری و سهل گیری توسط فرمانداری ها و حوزه سیاسی استانداری استان انجام می شود و آمادگی لازم در این زمینه وجود دارد. آمار دقیقی از تعداد احزاب و تشکل های سیاسی فعال در کهگیلویه و بویراحمد موجود نیست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: