• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-784-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

با حکم وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، بعد از کش و قوس‌های فراوان از دی ماه سال 96 تا کنون بالاخره طی حکمی از سوی محمود حجتی- وزیر جهاد کشاورزی، الیاس تاج‌الدینی به عنوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب و جایگزین جعفر گوهرگانی رئیس پیشین این سازمان شد .

تاج‌الدینی ضمن تایید این خبر به خبرنگار ایسنا گفت: مراسم تودیع و معارفه فردا سه‌شنبه پنجم تیرماه ساعت 11 صبح با حضور جوادی معاون  توسعه انسانی وزیر جهاد کشاورزی و فتاح الجنان مشاور و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانهای وزارت جهادکشاورزی در سالن ترویج جهاد کشاورزی استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: برنامه‌های مهم زیادی داریم است اما اجرای سیاست‌ها و راهبردهای سازمان جهاد کشاورزی، تکمیل پروژه‌های زخمی سنوات قبل، اجرا و توسعه روش‌های نوین آبیاری کشاورزی، توسعه گلخانه‌ها به دلیل راندمان بیشتر استفاده از آب، افزایش سطح باغات در سطح‌های شیب‌دار و توسعه گیاهان دارویی جزء مهمترین برنامه‌هایی خواهد بود که ما آن را دنبال می‌کنیم .

به گزارش ایسنا، الیاس تاج‌الدینی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد کشاورزی گرایش زارعت با 25 سال سابقه خدمت است. گفتنی است که تاج الدینی پیش از این مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده داشت .

لازم به ذکر است که هم اکنون علیرضا رستگار، سرپرستی جهادکشاورزی استان را برعهده دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: