• دوشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-814-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد :

پیکر 66مسافر و خدمه پرواز تهران- یاسوج قابلیت تحویل دارند/ تاکنون 61 پیکر تحویل خانواده ها شده

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیکر 66مسافر و خدمه پرواز تهران- یاسوج قابلیت تحویل را دارند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد کامروز امینی در نشست ستاد بحران استان افزود: این پرواز حامل 66 مسافر و خدمه بود که از این تعداد 60 نفر مسافر و 6 نفر کادر پروازی بودند.

وی اظهارکرد: 10 نفر از مجموع 66 پیکر جانباختگان خانم، 56 نفر آقا، یک کودک و دو نوجوان بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از مجموع 66 مسافر 14 نفر اهل استان کهگیلویه و بویراحمد، 36نفر مربوط به تهران، 6 نفر از استان مازندران، دو نفر استان گلستان، و استانهای یزد، بوشهر، اصفهان، همدان، قم، لرستان، کرمان و کرمانشاه هر کدام یک نفر بودند.

امینی تصریح کرد: از کلیه خانواده های مسافران و کادر پروازی نمونه برداری و آزمایشات ژنیتک انجام شد که کار مقایسه با نمونه های اصلی را انجام می دادیم.

وی ادامه داد: در مجموع بیش از 4 ماه قریب به 470 بافت انسانی تحویل پزشکی قانونی استان شد و کلیه کارهای نمونه برداری، کدگذاری و تصویر برداری، تعیین و استخراج نمونه های ژنیتکی را بر روی این بافت ها انجام داده ایم و کار مقایسه با نمونه های خانواده ها انجام شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پیکر 66مسافر و خدمه پرواز تهران- یاسوج قابلیت تحویل را دارند، عنوان کرد: براساس بررسی ها، کارهای کارشناسی و آخرین نتایج آزمایشات ژنتیک در حال حاضر پیکر 66 مسافر و خدمه قابلیت تحویل دارند.

امینی اضافه کرد: 61 پیکر تا کنون تحویل خانواده های جانباختگان شده و تنها 5 پیکر دیگر مانده که این تعداد نیز آماده تحویل هستند طی هماهنگی های صورت گرفته با خانواده ها طی دو سه روز آینده این 5 پیکر تحویل خواهند شد.

به گزارش ایسنا، پرواز شماره 3704شرکت هواپیمایی آسمان با 60مسافر و 6خدمه پروازی ساعت 8صبح روز یکشنبه، 29بهمن تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان از رادار خارج و سقوط کرد و امروز حدود 127روز از این سانحه هوایی می‌گذرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: