• دوشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-1088-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

ناکامی 43داور و کمک داور فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در تست آمادگی جسمانی

سرپرست هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با حضور مدرسین داوری فدراسیون فوتبال کشور، آزمون تست امادگی جسمانی و بدنی داوران و کمک داوران فوتبال استان برای معرفی به لیگ های فوتبال در یاسوج برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد خداداد افشاریان افشاریان افزود: در این آزمون که با حضور ایرج احمدی، احمد صالحی و جلال ارشادی از مدرسین داوری فدراسیون فوتبال کشور برگزار شد که از 24داور و 30کمک داور فوتبال استان، آزمون های بدنی داوری فوتبال مطابق با استانداری های فیفا از داوران بعمل آمد .

وی اظهارکرد: داوران شرکت کننده در این آزمون از تمامی شهرهای استان انتخاب شده بودند که متاسفانه تنها 7 داور و 4 کمک داور موفق به گذراندن این آزمون شدند .

سرپرست هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر از حضور داوران و کمک داوران استان که در این مرحله از آزمون شرکت داشتند، خاطرنشان کرد: سهمیه داوران استان برای قضاوت در لیگ های برتر تا دسته سوم کشور 7 داور و 11 کمک داور است که سعی خواهیم داشت بهترینها را برای قضاوت به فدراسیون و کمک داوران معرفی کنیم .

افشاریان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاریهای اداره کل ورزش و جوانان در برگزاری این آزمون اضافه کرد: با  توجه به عدم موفقیت داوران و کمک داوران در این آزمون، در اسرع وقت از داوران و کمک داورانی که در این آزمون مردود شدن تست آمادگی جسمانی و بدنی مجدد بعمل خواهد آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: