• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-5414-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نخستین پارک ورزش خانواده در کهگیلویه و بویراحمد احداث می‌شود

با همکاری شورا و شهرداری یاسوج و به همت مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری نخستین پارک ورزش خانواده استان با هدف تقویت روحیه نشاط در خانواده احداث می‌شود .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد آذر صفایی نیا، مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص با تاکید بر اینکه ورزش نقش مهمی در تامین سلامت جامعه دارد، گفت: خلاء نبود یک فضای امن و با نشاط برای انجام ورزش خانوادگی در استان احساس می شد و همین موضوع موجب شد زمینه‌های لازم برای احداث یک پارک خانواده در استان فراهم شود .

وی اظهار کرد: با رایزنی های انجام شده و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج زمینی به مساحت  14 هکتار برای احداث پارک ورزش خانواده اختصاص یافت .

صفایی نیا بیان کرد: با پیگیری‌های انجام شده اداره کل ورزش و جوانان جهت تجهیز این پارک یک میلیارد تومان هزینه می‌کند .

مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه احداث این پارک یکی از موضوعات مطرح شده در کارگروه زنان و خانواده استان بود، خاطرنشان کرد: از هیچ تلاشی برای راه‌اندازی هرچه سریع تر این پارک فروگذاری نخواهیم کرد .

صفایی نیا با بیان اینکه نقش ورزش در سلامت روان خانواده‌ها انکارناپذیر است، تصریح کرد: پارک خانواده عرصه‌ای برای فعالیت‌های فرهنگی، مشارکتی، فراغتی-تفریحی، بهداشتی و اقتصادی مبتنی بر ارزش‌های اجتماعی و فرهنگی خانواده است و برنامه‌ریزی و طراحی در این پارک زمینه‌ساز شکوفایی، بالندگی، ایجاد اعتمادبه‌نفس و مشارکت برای خانواده‌ها خواهد بود .

وی ادامه داد: اهمیت دادن به ورزش در واقع ارزش نهادن به‌سلامت خانواده و جامعه است و باید برای ایجاد روحیه نشاط و ارتقاء سرانه ورزشی آن‌ها راهکارهایی اندیشید و در همین راستا اموربانوان استانداری با همکاری شهرداری و شورای شهر یاسوج تصمیم به احداث پارک ورزش خانواده در این شهرستان صورت گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: