• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2184-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد:

پرداخت تسهیلات مسکن با نرخ سود ۶ درصد

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک مسکن با پرداخت تسهیلات از محل صندوق مسکن یکم با نرخ ۶ درصد نقش به سزایی در خانه کردن متقاضیان مسکن ایفا می کند .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمدبه نقل از روابط عمومی بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد، "مهدی آل وردی" افزود: متقاضیان مسکن با پس انداز در حساب صندوق مسکن یکم می‌توانند از تسهیلات ۶۰میلیون تومانی برای ساخت یا خرید یک واحد مسکونی ‌در شهر یاسوج بهره مند شوند .

وی اظهارکرد: نرخ این تسهیلات به کمترین حد ممکن یعنی ۸ درصد در تمام نقاط شهری و ۶ درصد در بافت فرسوده شهر کاهش یافته است .

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تا پیش از این نرخ این تسهیلات ٩.٥درصد بوده که با تدبیر مسئولان ارشد بانک مسکن این نرخ به طرز محسوسی کمتر شده است .

آل وردی تصریح کرد: در جهت کمک به زوج های جوان سقف تسهیلات مسکن برای این دسته از متقاضیان افزایش دو برابری داشته به طوری که زوج های جوان در شهر یاسوج می توانند تا ۱۲۰ میلیون تومان از محل پس انداز در حساب صندوق مسکن یکم تسهیلات دریافت کنند .

وی ادامه داد: ‌سقف فردی تسهیلات در سایر نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد ٤٠ میلیون تومان و برای زوجین ٨٠ میلیون تومان است.

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مدت بازپرداخت تسهیلات مسکن در شبکه بانکی منحصر به فرد و 12 سال تعیین شده است .

وی اضافه کرد: این بانک هم از حیث مبلغ تسهیلات، هم از حیث مدت بازپرداخت ‌و هم از حیث نرخ تسهیلات شرایط ایده‌آلی نسبت به بانک های رقیب دارد و همین موضوع باعث افزایش توان خرید متقاضیان مسکن شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: