• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1784-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

علت بوی نامطبوع مناطق شرق شهر یاسوج چیست؟

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت بوی نامطبوع مناطق شرق شهر یاسوج تصفیه خانه فاضلاب نیست.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید یعقوب فرجی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طی روزهای اخیر برخی شهروندان مناطق شرقی شهر یاسوج به وجود بوی نامطبوع در هنگام شب گلایه دارند، اظهارکرد: این شهروندان عقیده دارند که این بوی نامطبوع از تصفیه‌خانه فاضلاب شهر یاسوج است در صورتی که این موضوع ارتباطی با تصفیه خانه فاضلاب ندارد .

وی افزود: کارشناسان شرکت آب و فاضلاب تحقیقات و بازرسی‌های لازم را در این زمینه انجام داده‌اند .

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تخلیه فاضلاب های خانگی توسط تانکرهای تخلیه فاضلاب در شبکه جمع‌آری فاضلاب می تواند باعث اخلال در روند تصفیه فاضلاب شود، خاطرنشان کرد: این موضوع شاید باعث اخلال در روند تصفیه فاضلاب در تصفیه خانه ها شود اما کارشناسان بر این موضوع تاکید دارند که بوی نامطبوع بوجود آمده ارتباطی با این موضوع ندارد .

فرجی تصریح کرد: موضوعی که باید مد نظر شهروندان و رسانه ها باشد این است که در نقاطی که شهروندان بی نامطبوع احساس می کنند فاضلاب های سطحی وجود دارد که با گرم شدن هوا با وزش نسیم در هنگام شب باعث ایجاد بوی نامطبوع می‌شود .

وی با بیان اینکه بوی ایجاد شوده بوسیله فاضلاب های سطحی و رها شده در برخی مناطق شرقی و جنوبی شهر یاسوج باعث ایجاد این بوی نامطبوع می شود، اضافه کرد: شهروندان از اینکه منشاء این بو از تصفیه خانه فاضلاب نیست کاملا مطمئن باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: