• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-1685-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

سرپرست جدید دفتر سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بواحمد معرفی شد

در نشستی به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد علی پرواز بعنوان مدیرکل جدید دفتر سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استان معرفی و از تلاش ها و زحمات مدیرکل سابق تقدیر شد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید محمدکاظم نظری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تغییر و تحول در مدیریت را امری بدیهی و طبیعی دانست و گفت: چینش مدیریتی مطابق با سلایق مدیران ارشد است و در راستای چرخش نخبگان و تحول گرایی صورت می گیرد .

وی با بیان اینکه مسئولیت امانتی در دست مدیران است که باید به نحو احسن انجام گیرد و سپس به افراد دیگر منتقل شود، افزود: در جامعه کنونی تغییر مدیریت ها به عنوان یک نیاز و در راستای چرخش نخبگان انجام می شود .

نظری اظهارکرد: تغییر مدیریت در راستای بهبود امور، انسجام بیشتر و تبدیل به احسن شدن انجام می شود و نفی توانمندی و عملکرد مدیران سابق نیست .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عملکرد مناسب دکتر کریمی(مدیرکل قبلی) در سمت مدیریت سیاسی و انتخابات خاطرنشان کرد: امیدواریم با این تغییر وظایف و مأموریت های حوزه سیاسی بهتر از گذشته انجام گیرد .

  نظری با بیان اینکه وظایف دفتر سیاسی و انتخابات فراتر از امور معمول است، تصریح کرد: این دفتر وظیفه هدایت، مدیریت و نظارت بر عملکرد فرمانداری ها و بخشداری ها و ارایه خط و مشی کاری به آنان را دارد و در حیطه های دیگر نیز وظایف کاری این دفتر مشخص است .

وی با بیان اینکه آقای پرواز انسان باسواد و توانمندی است، ادامه داد: مجموعه تفکر مدیریت ارشد استان به این نتیجه رسید که ایشان مناسب این جایگاه هستند .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: امید است مدیرکل جدید با برنامه محوری در چارچوب رسالت های دفتر سیاسی و انتخابات و با استفاده از تجارب مدیران کل گذشته در راستای انجام مسئولیت های به نحو احسن اقدام کند.

به گزارش ایسنا، در متن ابلاغ سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد آمده است :

  جناب آقای علی پرواز، به موجب این ابلاغ و بنا به پیشنهاد معاون سیاسی؛ امنیتی و اجتماعی به عنوان «سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری» منصوب می شوید .

  امید است با استعانت از خداوند متعال و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت پاسداری از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی و آرمان های بلند حضرت امام رضوان الله تعالی الیه  و همچنین شناخت دقیق وظایف و مسئولیت ها درانجام امور محوله موفق و مؤید باشید .

همچنین در این نشست از زحمات سید کرامت الله کریمی مدیرکل سابق تقدیر و علی پرواز به عنوان مدیرکل جدید سیاسی و انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد .

لازم به ذکر است که علی پرواز پیش از این سمت های معاونت مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قم، مشاور فرماندار قم، مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم، عضو هیأت رفع اختلاف دستگاه های اجرایی استان قم و عضو شواری مرکزی مجمع نیروهای خط امام(ره) کشور را در کارنامه کاری خود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: