• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-5690-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اختصاص بیش از 22 میلیارد ریال به 5 طرح ورزشی در باشت

مسئول دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 22 میلیارد و 250 میلیون ریال از محل اهدایی وزارت نفت به اجرای پنج طرح ورزشی در مناطق کم برخوردار شهرستان باشت اختصاص یافته است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد مجید ایموری افزود: از مهمترین طرح های وزارت نفت در شهرستان باشت می توان به سالن ورزشی سرابیز، مجموعه ورزشی بانوان، چمن مصنوعی کته و بهره عنا اشاره کرد.

وی بیان کرد: چهار طرح ورزشی از محل اعتبارات استانی در این شهرستان در دست اجراست.

مسئول دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این طرح ها شامل چمن مصنوعی خان احمد با 2 میلیاردو 500 میلیون ریال اعتبار، تپه نورالشهدا با یک میلیارد ریال، مجموعه تختی باشت با 2 میلیارد و 759 میلیون ریال و خانه جوان باشت با پنج میلیارد و 96 میلیون ریال اعتباراست.

ایموری عنوان کرد: 11 میلیارد و 355 میلیون ریا از محل اعتبارات استانی در سال مالی 97-96 به این طرح های ورزشی اختصاص یافت که از این میزان تاکنون پنج میلیارد و 932 میلیون ریال جذب شده است.

وی ادامه داد: 14میلیارد و 924 میلیون ریال از سال گذشته تاکنون برای زیر ساخت های ورزشی شهرستان باشت هزینه شده است.

مسئول دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این اعتبار ازمحل بودجه های استانی و اهدایی وزارت نفت در یک سال گذشته در  باشت هزینه شد.

ایموری اضافه کرد: 22 میلیارد و 250 میلیون ریال از محل اهدایی وزارت نفت به اجرای پنج طرح ورزشی در مناطق کم برخوردار شهرستان باشت اختصاص یافته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: