• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-1487-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تکمیل مرکز فرهنگی هنری مادوان نیازمند 300 میلیون تومان اعتبار است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیشرفت 45 درصدی مرکز فرهنگی و هنری مادوان، گفت: تکمیل و بهره‌برداری از این مرکز نیازمند 300 میلیون تومان اعتبار است .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد "عیسی گرجی‌زاده" در بازید از این مرکز فرهنگی و هنری افزود: این مرکز فرهنگی در حال حاضر حدود 50  درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

وی با بیان اینکه تاکنون 170 میلیون تومان برای ساخت این مرکز هزینه شده است، اظهارکرد:  تکمیل و بهره‌برداری از این مرکز نیازمند 300 میلیون تومان اعتبار است .

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اعتبار مصوب این مرکز فرهنگی هنری در سال 96 بیش از 292 میلیون تومان بوده است که فقط 58 میلیون تومان اختصاص داده شد .

گرجی زاده با تاکید بر توجه و حمایت از قشر کودک و نوجوان توسط همه مسوولان و دستگاه‌ها به خصوص دستگاه‌های فرهنگی، تصریح کرد: این قشر آینده‌ساز جامعه بوده و اگر ما خواهان جامعه‌ای پیشرفته، سالم و اصلاح شده هستیم باید امروز به فکر این قشر بوده و گامی اساسی در راستای تربیت و تعلیم صحیح آنها برداریم .

وی با یادآوری اینکه دو شهر چرام و سوق فاقد مرکز فرهنگی و هنری هستند، اضافه کرد: زمین برای ساخت مرکز در این شهرها مشخص شده است (چرام یک هزار متر و سوق 700 متر مربع) و در آینده‌ای نزدیک کار ساخت مراکز این شهرها انجام خواهد شد .

به گزارش ایسنا، استان کهگیلویه و بویراحمد دارای  18 مرکز فرهنگی و هنری ثابت، سیار و پستی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: