• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-3514-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

جمع آوری بیش از یک میلیارد تومان کمکهای مردمی طی ماه رمضان در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد از جمع آوری یک میلیارد تومان کمک های مردمی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون خبرداد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد "فرید محبی" در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس با تقدیر از مشارکت بی نظیر مردم خیر و نوع دوست هم استانی در برنامه های ماه مبارک رمضان سال جاری بر تداوم این برنامه ها تا پایان ماه صوم و صیام تأکید کرد و گفت: میزان مشارکت مردم در برنامه های این نهاد نسبت به سال قبل  بسیار چشمگیر بوده است .

وی اظهار کرد: طبق گزارشات اولیه از ابتدای ماه رمضان امسال تا کنون مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سرفصل های مختلف اطعام و افطاری، اکرام ایتام، فرزندان محسنین، کمک به بیماران صعب العلاج، دیدار مستقیم خیرین با خانواده های نیازمند، کمک مؤسسات خیریه پشتیبان استان و سایر سرفصل ها به این نهاد مساعدت شده است .

مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با وجود شیطنت معاندین و بدخواهان نظام در مورد کمیته امداد، به لطف الهی میزان استقبال مردم و مسئولین در برنامه های شبهای قدر این نهاد انقلابی همچون اطعام و افطاری و ثبت نام حامیان اکرام و محسنین بسیار چشمگیر بوده که این خود بیانگر اعتماد مردمی به مسیر درست و منطقی و قابل قبول فعالیتهای امداد است .

محبی تصریح کرد: کل درآمد صندوق های صدقات و سایر کمکهای مردمی این نهاد فقط برای رسیدگی به نیازمندان داخل استان هزینه شده و هیچ ریالی به سایر استانها و یا به خارج از کشور منتقل نمی شود. 

وی کمکهای مردمی را در روز قدس جهت کمک به مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین طبق روال هرساله کمکی معنوی و از روی صدق و صفا و مبتنی بر اعتقادات با انتخاب خود مردم دانست و ادامه داد: این کمکها کاملا مجزا از صدقات مردمی بوده و صدقات در محل استان هزینه می شود .

مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مهمترین پشتوانه و سرمایه کمیته امداد اعتماد مردم و مسئولین نظام و در رأس مقام معظم رهبری است .

محبی اضافه کرد: کمیته امداد به دور از مسایل حاشیه ای و سیاسی در حال خدمت رسانی به نیازمندان است و به لطف الهی اعتماد مردم به این نهاد، پیوسته در حال افزایش است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: