• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-4790-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

زنده‌گیری 18 مارسمی در منازل مسکونی و خودرو در گچساران

مسئول ایستگاه‌های آتش‌نشانی گچساران گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 18 مار سمی توسط پرسنل ایستگاه ۱ و ۲ آتش نشانی دوگنبدان در منازل مسکونی  و خودرو زنده گیری شده است.

” کامبیز افشین پور” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: با توجه به گرم شدن هوا برخی از جانوران موذی به منازل مسکونی می روند.

وی بیان کرد: یک مار سمی 90 سانتی متری  در یک خودرو پراید توسط ماموران ایستگاه آتش نشانی 1 و ۲ گچساران زنده گیری شد.

مسئول ایستگاه‌های آتش‌نشانی گچساران تصریح کرد: این زنده گیری مار سمی درپانصد دستگاه مستقیم جنب آپارتمانها در خودرو پراید یک خانم انجام شده است.

افشین پور عنوان کرد: ساعت 30 :  10  امروز  وجود این مار سمی به ایستگاه ۲ آتش نشانی گچساران اعلام شد که سریعا ماموران  ایستگاه آتش نشانی 1 و 2 شهرستان به محل اعزام شد.

مسئول ایستگاه‌های آتش نشانی گچساران خاطرنشان کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 18 مار سمی توسط پرسنل ایستگاه ۱ و ۲ آتش نشانی  این شهرستان  در منازل مسکونی و خودرو زنده گیری و در بیابانهای اطراف  رها  شده است.

افشین پور بیان کرد: به شهروندان توصیه می شود در صورت مشاهده کردن هر گونه جانوران سمی و خطرناک سریعا با آتش نشانی تماس گرفته و از هرگونه اقدام خودداری کنند.

وی افزود: با فرا رسیدن گرما شهروندان جهت جلوگیری از ورود جانوارن خطرناک اعم از مار و عقرب به خودروها از پارک کردن آنها کنار چمن زارها و پارک ها خود داری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: