• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-4690-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

پرداخت 300 میلیارد ریال تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان در گچساران

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شهرستان گچساران چهار سال اخیر  بالغ بر 300 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد ارسلان حسن پور در جمع خبرنگاران افزود: تا کنون تسهیلات خوبی از سوی صندوق کارآفرینی امید در راستای ایجاد اشتغال در استان پرداخت شده است.

وی بیان کرد: در شهرستان گچساران چهار سال اخیربه دو هزار و 100 فقره پرونده  بالغ بر 300 میلیارد ریال تسهیلات  پرداخت شده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این تسهیلات در بخش‌های کشاورزی، صنایع دستی، گردشگری و حمل و نقل پرداخت شده است.

حسن پور عنوان کرد: در سال گذشته بالغ بر 51 میلیارد ریال تسهیلات به 377 نفرمتقاضی از سوی این صندوق در گچساران پرداخت شده است.

وی ادامه داد: این میزان بدون تسهیلات پرداختی در بافت فرسوده گچساران بوده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: در شهرستان گچساران  30 طرح اشتغال روستایی به صندوق کارآفرینی امید معرفی شد.

حسن پور بیان کرد: از این تعداد تا کنون به  21 فقره  تسهیلات پرداخت شد ودو2 فقره نیزاز پیگیری منصرف و بقیه در حال پرداخت هستند.

وی افزود: یکی از مهمترین مشکلات پرداخت تسهیلات روستایی در گچساران وجود افراد روستا زاده ساکن در شهر است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این افراد که ساکن در شهر هستند صرفا به دلیل داشتن یک قطعه زمین در روستا درخواست دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری را دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: