• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-3114-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اجرای طرح آموزشی و کنترل آسیب های اجتماعی در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح آموزشی و کنترل آسیب های اجتماعی در روستاهای این استان با محوریت سمن ها اجرا می شود .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد "ناصر رضایی" یکشنبه، 13 خردادماه در نشست تشکل های مردم نهاد افزود: برنامه آموزشی در روستاها از سال ۹۶ با هدفگذاری پنج ساله آغاز شده و پوشش آگاه سازی را نیز رقم خواهد زد .

وی با بیان اینکه تقویت تشکل های مردم نهاد برای کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی ضروری است، اظهار کرد: مردمی کردن مقابله با آسیب ها از جمله اقدامات انجام شده با برنامه ریزی در مناطق مختلف است .

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با توجه به هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر برنامه های مختلفی در سطح دستگاه ها و سازمان های مردم نهاد با محوریت پوشش مناطق مختلف اجرایی خواهد شد .

رضایی تصریح کرد: برگزاری همایش، کلاس های آموزشی، جلسات تخصصی، پوشش مناطق هدف با آگاه سازی و توزیع بروشور، اجرای برنامه های پیشگیری و همایش بهبود یافتگان از جمله برنامه های این هفته است .

وی ادامه داد: همچنین برپایی نمایشگاه، برگزاری تئاتر، تجهیز خانه های روستایی و برپایی چادر سلامت از دیگر اهداف مورد نظر است .

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: طی هفته مواد مخدر، با هدف حساسیت زایی در مناطق مختلف استان، حرکت های نمادین و برنامه هایی با محوریت آگاه سازی جامعه از آسیب های مواد مخدر عملیاتی می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: