• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1584-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد:

مردم همکاری نکنند تابستان خاموشی داریم

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: تابستان امسال و در صورت رعایت نشدن الگوی مصرف برق توسط مشترکان این استان در ساعات اوج مصرف؛ 12 تا 15 عصر و 19 تا 23 شب طرح خاموشی اجرا می‌شود .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد داوود راهزادی در جمع خبرنگاران افزود: شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد برای پایداری برق و جبران میزان کاهش برق تولیدی در این استان 2 روش مدیریت مصرف و خاموشی با برنامه را در دستور کار خود قرار داده است .

وی اظهارکرد: به منظور مدیریت هر چه بهتر الگوی مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد پس از انعقاد تفاهم نامه با دستگاه‌های اجرایی، کشاورزان، صنعتگران و بخش‌های تجاری و خانگی مقرر شد که در ساعات اوج مصرف از وسایل برقی پرمصرف استفاده نشود .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد که ماشین آلات واحدهای تولیدی، پمپاژهای چاه‌های کشاورزی و مجتمع‌های آبرسانی کهگیلویه و بویراحمد در حوزه‌های آب آشامیدنی، آب کشاورزی و باغ‌ها نیز در ساعات اوج مصرف برق خاموش شوند .

راهزادی تصریح کرد: چند مشوق در بخش‌های خانگی، تجاری، کشاورزی و صنعتی کهگیلویه و بویراحمد برای افراد رعایت کننده الگوی مصرف برق در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: مشترکانی که در ساعات اوج مصرف افزایش مصرف داشته باشند جریمه می‌شوند و افراد دارای کاهش مصرف نیز مشمول پاداش‌هایی در محاسبات قبوض خود خواهند شد .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: سال گذشته افزون بر 10 میلیارد ریال به منظور پرداخت پاداش و اعمال مشوق برای صنعتگران و کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد که الگوی مصرف برق را رعایت کرده بودند هزینه شد .

به گزارش ایسنا، بیش از 241 هزار مشترک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این تعداد حدود 203 هزار مشترک معادل 84 درصد خانگی است. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: