• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-3014-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

گسترش ظرفیت "سمن ها" به کاهش آسیب های اجتماعی کمک می کند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرهنگ سازی، آگاهی بخشی و گسترش ظرفیت "سمن ها" به کاهش آسیب های اجتماعی کمک می کند .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمد کاظم نظری یکشنبه، 13 خرداد ماه در نشست تشکل های مردم نهاد افزود: توسعه ظرفیت های سمن ها در روستاها به ویژه در مناطق آسیب پذیر از جمله هدفگذاری های سال ۹۷ خواهد بود .

وی با اشاره به اینکه نقش رسانه ها در تبیین، آگاه سازی و فرهنگ سازی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی محسوس است، خواستار ورود بهتر رسانه ها به مباحث آگاه سازی و پوشش فرهنگ سازی شد و اظهار کرد: آگاهی بخشی به جامعه نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار  به برنامه های هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر اشاره و خاطرنشان کرد: طی این هفته برنامه های متنوعی با نگاه به کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه در حوزه آگاه سازی و کنترل آسیب های مواد مخدر عملیاتی خواهد شد .

نظری تصریح کرد: باید از ظرفیت هفته مواد مخدر به نحو مطلوبی استفاده شود و فعالیت های دارای خروجی را رقم زد .

وی به سالروز رحلت امام خمینی(ره) اشاره کرد و ادامه داد: اثرگذاری تفکرات امام خمینی در دنیا شگرف بوده و تا قرن ها ادامه خواهد داشت .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار عنوان کرد: باید اندیشه و تفکرات امام خمینی در سطح جامعه به شکل مطلوب تری تبیین شود و نگاه ویژه به حوزه جوانان در تبیین تفکرات امام راحل ضروری است .

نظری با بیان اینکه در فضای مجازی تلاش دشمنان برای کمرنگ جلوه دادن تفکرات امام و دستاوردهای انقلاب است، اضافه کرد: ترویج فرهنگ گفتمان امام راحل که عزت، اقتدار و خودباوری از اهم آن است، ضروری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: