• پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-1285-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار:

عمق محرومیت در کهگیلویه و بویراحمد بالاست

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عمق محرومیت این استان بالاست و وضعیت بهتری نسبت به استان های مشابه خود نداریم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی ظهر پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان با بیان اینکه با توزیع ناموزون اعتبارات و خدمات، پایداری توسعه رقم نمی خورد و نگاه توسعه ای، خدمات رسانی عدالت محور و برابر را طلب می کند، افزود: باید اعتبارات با نگاه صحیح و کارشناسی شده و در راستای توسعه همه جانبه استان توزیع شود .

وی با اشاره به اهمیت پاسخگویی به مطالبات مردم و سنجش وضعیت دستگاه های استانی بر اساس چندین شاخص، اظهارکرد: باید به سمت پاسخگویی و خروجی محوری برویم .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در همین راستا، شاخص هایی احصا و به دستگاه ها ارسال شد تا سنجش اقدامات بر اساس این شاخص ها که بخشی کارکردی و بخشی خاص دولت بود، انجام شود .

احمدی تصریح کرد: امید است بر اساس این سبقه، در سال ۹۷ رقابت سالم و مبتنی بر خروجی محوری رقم بزنیم .

وی ادامه داد: باید اهتمام بیشتری برای جذب اعتبارات ملی توسط دستگاه ها داشته باشیم و منابع پای پروژه ها برده شود و با نظارت خروجی خوبی داشته باشیم .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: باید مدیران ما از ظرفیت های بودجه ای به نحو مطلوبی استفاده کنند و اقدامات مناسبی داشته باشند .

احمدی تاکید کرد: در سال ۹۷ باید حرکت های خوبی را داشته باشیم و جذب اعتبارات و تسهیلات اشتغالی نیز عملیاتی شود .

وی بیان کرد: ما موظف هستیم که تمام اهتمام خود را برای توسعه استان بکار بگیریم و باید پر تلاش باشیم و در گرفتن اعتبارات، نظارت و عمل توانمند عمل کنیم .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به محرومیت استان، گفت: عمق محرومیت استان بالاست و با نگاهی به شاخص های توسعه ای، مشخص است که وضعیت بهتری نسبت به استان های مشابه خود نداریم .

احمدی تصریح کرد: استان در بعد توسعه زیرساختی فقیر است و باید برای توسعه بیش از پیش آن گام برداریم .

وی از اجرای طرح های محرومیت زدایی به شکل پایلوت در بخش های مختلف استان خبر داد و اضافه کرد: همچنین طی موافقت نامه ای با معاونت مناطق محروم ریاست جمهوری، تزریق ۷۲ میلیارد تومان برای توسعه زیلایی مصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: