• پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-3290-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

کمک 5 میلیارد ریالی به زندانیان جرائم غیر عمد در جشن گلریزان گچساران

مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد گفت: در جشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان  جرائم غیر عمد در شهرستان گچساران 4 میلیارد ریال کمک نقدی و یک میلیارد ریال نیز تعهدی جمع آوری شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد اسماعیل جمیاری درجشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند در گچساران افزود: در سال گذشته 900 خانواده زندانیان کهگیلویه و بویراحمد توسط سه انجمن یاسوج، دهدشت و گچساران حمایت شدند.

وی بیان کرد: در سال گذشته 4 میلیارد ریال کمک نقدی و سبد خانوار به 900 خانواده زندانیان دریاسوج، دهدشت و گچساران کمک شده است.

مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: در این استان 575 زندانی جرائم غیر عمد وجود دارد که از این تعداد 18 نفر را بانوان تشکیل می دهند.

جمیاری عنوان کرد: میزان بدهی این تعداد زندانی جرائم غیر عمد در کهگیلویه و بویراحمد بالغ بر 500 میلیارد ریال است.

وی ادامه داد: در شهرستان گچساران 72 زندانی جرائم غیر عمد با بدهی 120 میلیارد ریال در زندان این شهرستان هستند.

مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد خاطر نشان کرد: در سال گذشته 214 زندانی جرائم غیر عمد با بدهی بیش از ۳ میلیارد تومان از زندانهای استان توسط ستاد دیه استان آزاد و به کانون خانواده خود بازگشتند.

جمیاری بیان کرد: در جشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند و آبرومند جرائم غیر عمد در شهرستان گچساران 4 میلیارد ریال کمک نقدی و یک میلیارد ریال نیز تعهدی جمع آوری شده است.

وی افزود: این مبلغ به ستاد دیه استان واریز و کاملا صرف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در گچساران می شود.

مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: جا دارد از زحمات و تلاشهای نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی جهت جمع آوری مبلغ 3 میلیارد و 200 میلیون ریال کمک از بانکها و شرکتها ی خارج استان جهت کمک به ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، در جشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند و آبرومند جرائم غیر عمد و نسیم مهر ویژه کمک به خانواده زندانیان نیازمند گچسارانی با حضور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد و تعدادی از مسئولان در سالن آزادی نفت گچساران برگزارشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: