• پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-3190-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نماینده گچساران و باشت:

کمک بیش از 3 میلیارد ریالی به ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ  سه میلیارد و 200 میلیون ریال از خارج استان کهگیلویه و بویراحمد جهت کمک به زندانیان غیر عمد به ستاد دیه استان واریز شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد غلامرضا تاجگردون درجشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند در گچساران افزود: جا دارد به سهم خود از تمام دست اندرکاران این برنامه تشکر و قدر دانی کرد.

وی بیان کرد: مبلغ  سه میلیارد و 200 میلیون ریال از خارج استان کهگیلویه و بویراحمد جهت کمک به زندانیان غیر عمد به ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد واریز شده است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این مبلغ توسط چند بانک و شرکت در تهران تهیه شده است.

تاجگردون عنوان کرد: بیشترین کمک از این مبلغ متعلق به بانک سپه مرکزی در تهران به میزان 2 میلیارد ریال بوده است.

وی گفت: هر ساله برنامه درجشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمندبرگزار می شود و تسط مبلغ جمع آوری شده تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش خانواده های خود باز می گردند.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: هر انسان به اندازه توان خود باید به هم نوعان خود کمک کند.

تاجگردون بیان کرد: هر کاری که برای رضای خدا صورت می گیرد با سرعت بیشتری بازتاب خوب آن و چندین برابر آن به زندگی فرد بر می گردد.

وی افزود: در اسلام نمونه های بارزیز از انفاق و کمک به هم نوعان دیده می شود.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت و مجلس در سنوات گذشته در بخش کمک به ستاد دیه در کشور اقدامات خوبی را انجام داده اند.

تاجگردون اضافه کرد: امید می رود در سالجاری نیز مانند سالهای گذشته دولت بتواند به زندانیان غیر عمد و خانو اده های آنان نیز کمک کند.

به گزارش ایسنا، در جشن گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند و آبرومند جرائم غیر عمد و نسیم مهر ویژه کمک به خانواده زندانیان نیازمند گچسارانی با حضور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد و تعدادی از مسئولان در سالن آزادی نفت گچساران برگزار شد.

در این جشن به صورت نمادین یک زندانی با بدهی 90 میلیارد ریال نامه آزادی خود را ازنماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در یافت کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: