• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-685-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

مسأله قدس، موضوعی عقیدتی و انسانی است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسأله قدس، موضوعی عقیدتی و انسانی است و برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های این روز ضرورت دارد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمد کاظم نظری دوشنبه، هفتم خرداد ماه در نشست ستاد برگزاری روز جهانی قدس در استان، افزود: با توجه به گستاخی های آمریکا و رژیم صهیونیستی، انتقال سفارت و کشتار مردم بیگناه و مظلوم فلسطین، پاسخ جهان اسلام در روز قدس امسال باید محکم تر از گذشته باشد .

وی اظهارکرد: ‌انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس و بی تفاوتی سازمان های در اصطلاح حقوق بشری به شهادت بیش از ۶۰ نفر از مردم بیگناه، نشان داد که این سازمان ها که وابسته به رژیم صهیونیستی و حامیان آن هستند، هیچگونه واکنشی به این موضوع ندارند و امیدی به این سیستم ها نیست .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این در حالی است که همین سیستم ها در مقابل کوچکترین مورد در کشور ما اظهار نگرانی می کنند .

نظری تصریح کرد: در بحث قدس، مسائل و اختلافات جناحی و گروهی مطرح نیست و این مهم یک مسئله عقدیتی، اخلاقی وانسانی است و تلاش برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم یک وظیفه همگانی است .

وی ادامه داد: صدا و سیما نیز در برنامه ها و میزگردها، از بکارگیری چهره های تکراری و کسانی که محبوبیت مردمی ندارند، خودداری کند و محتوا سازی خروجی محور را در دستور کاری داشته باشد .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ضرورت دارد که کمیته های مختلف تا پیش از برگزاری مراسم روز قدس حداقل یک جلسه را داشته باشند .

نظری خواستار محتوا سازی در این زمینه شد و عنوان کرد: شهرداری در این میان وظیفه مهمی دارد و سایر دستگاه ها نیز باید در بخش های مختلف تبلیغاتی، فرهنگی و محتوا سازی حول محور روز قدس اقدام کنند .

وی بر هماهنگی برای حضور پررنگ عشایر غیور استان در این روز بزرگ تاکید کرد .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از عدم حضور برخی از مدیران یا حضور کمرنگ در چنین جلساتی، اضافه کرد: از برخی از دستگاه ها انتظار بیشتر است و مدیران دستگاه ها باید خود در جلسات حضور یافته و تحقق اقدامات عملی با پرهیز از شعار محوری ضروری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: