• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-388-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نتایج مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات در یاسوج

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد گفت: در ششمین شب مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات در شهر یاسوج پنج بازی برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید عبدالله حسینی افزود: در ادامه مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات و نهادهای استانی و شهرستانی در یاسوج پنج بازی دیگر در سالن 9 دی مجموعه کوثر بانوان برگزار شد و تیم های بانک ملی ،راه و شهرسازی ،آموزش و پرورش استان ،بهزیستی و بانک مهر اقتصاد استان برابر حریفان صاحب برتری شدند.

وی اظهارکرد: در اولین بازی شب گذشته تیم بانک ملی با نتیجه 4بر1 تیم بانک کشاورزی را شکست داد، راه و شهر سازی با نتیجه 2 بر1 برابر تیم فوریت های پزشکی صاحب برتری شد و آموزش و پرورش استان در یک بازی پرگل با نتیجه 9بر1 تیم مخابرات را درهم کوبید .

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: بهزستی با نتیجه 6بر2 برابر تیم محیط زیست به برتری رسید و دیدار دو تیم بانک مهر اقتصاد و دانشگاه سما با برتری 2بر1 بانک مهر اقتصاد به پایان رسید.

حسینی تصریح کرد: در ادامه این مسابقات و در هفتمین شب تیم های حوزه علمیه با دارایی استان، شهرداری با بانک ملت، بانک کشاورزی با دانشگاه فرهنگیان، راه وشهرسازی با دامپزشکی استان و مخابرات استان با جهاد دانشگاهی به مصاف هم می روند.

وی ادامه داد: در پنجمین شب مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات در شهر یاسوج ،پنج بازی در سالن نه دی برگزار و 27 گل از خط دروازه ها گذشت .

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد عنوان کرد: در اولین بازی شب گذشته تیم بانک مسکن با هشت گل تیم اداره کل ارشاد را در هم کوبی، تیم تامین درمان تامین اجتماعی استان با پنج گل از سد تیم بهزیستی استان گذشت و بانک مهر اقتصاد با یک گل تیم نیروی انتظامی را شکست داد .

حسینی تاکید کرد: تیم فوتسال حوزه علمیه با نتیجه 6 بر صفر تیم دادگستری را از پیش رو برداشت و دیدار دو تیم آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد با شهرداری با نتیجه 4بر 3 بنفع آموزش و پرورش شهرستان به پایان رسید.

وی گفت: همچنین در شب چهارم و پنجم مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات در شهرستان بویراحمد 10 بازی در سالن 9 دی برگزار شد و این نتایج بدست آمد .

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد بیان کرد: شهرداری با 6 گل بر تیم صنعت و معدن پیروز شد، بانک کشاورزی با نتیجه 3 بر 2 از سد تیم شهرکهای صنعتی گذشت و آموزش و پرورش عشایر با نتیجه 2 بر 1 تیم راه وشهرسازی را شکست داد .

حسینی افزود: مخابرات با 11 گل تیم ارشاد اسلامی را در هم کوبید، دانشگاه علوم پزشکی با نتیجه 8 بر  2 بر تیم بانک صادارت غلبه کرد و امور آب استان با نتیجه 6بر1، تیم ورزش و جوانان استان را شکست داد .

وی اظهارکرد: تعزیزات حکومتی با نتیجه 2 بر1 بر تیم حراست پیروز شد، تامین اجتماعی استان با نتیجه 2 بر 1 بر تیم صنعت و معدن غلبه کرد و دیدار دو تیم شهرکهای صنعتی با استانداری با برتری 4بر 2 تیم شهرکهای صنعتی به پایان رسید و تیم آموزش و پرورش عشایر با نتیجه 8بر صفر بر تیم امور مالیاتی غلبه کرد.

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد تصریح کرد: رقابتهای فوتسال جام رمضان ادارات در شهرستان بویراحمد با حضور 35تیم در هفت گروه پنج تیمی در حال برگزاریست .

حسینی ادامه داد: این مسابقات زیر نظر کمیته فوتسال کارکنان هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد هر شب از ساعت 21 در سالن 9 دی مجموعه کوثر بانوان برگزار می شود و چهار تیم برتر این مسابقات در رقابتهای قهرمانی کارکنان استان شرکت می کنند.

وی اضافه کرد: این مسابقات زیر نظر کمیته کارکنان و فوتسال هیات ورزش های همگانی استان وشهرستان بویراحمد در حال برگزاریست .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: