• پنجشنبه ۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-384-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان:

مشکلی برای تأمین سوخت در کهگیلویه و بویراحمد نداریم

عکس تزئینی است

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ گونه مشکل و نگرانی برای تأمین سوخت در این استان وجود ندارد .

«لطف الله مسعودی» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: مردم به شایعه‌هایی که در فضاهای مجازی درباره افزایش قیمت و کمبود بنزین مطرح می‌شود، توجه نکنند .

وی تعداد جایگاه های بنزین این استان را 30مورد عنوان و اظهارکرد: تمامی جایگاه‌های بنزین کهگیلویه و بویراحمد در حال عرضه سوخت به خودروها هستند و هیچ کمبودی ندارند .

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد حداقل برای هفت روز آینده استان سوخت ذخیره داریم و هیچ مشکلی در این زمینه نیست.

مسعودی اضافه  کرد: همچنین رانندگان کامیونهای حمل کننده سوخت با تدابیر اندیشیده شده در حال اعزام برای انتقال سوخت از ماهشر برای استان هستند.

به گزارش ایسنا، به‌دنبال اعتصاب برخی از کامیون‌داران در استان کهگیلویه و بویراحمد و استان‌های همجوار و شایعه نرسیدن سوخت به جایگاه‌های عرضه‌ی بنزین در چهارشنبه شب، شهروندان در یاسوج و برخی شهرهای استان با ازدحام خودروها و صف‌های طولانی برای تامین سوخت مواجه شدند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: