• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2684-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

ریالی برای پروژه برچسپ گذاری محصولات کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد نداریم

معاون سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ریالی برای پروژه برچسپ گذاری محصولات کشاورزی نداریم .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد شهرام عسکری در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی کهگیلویه و بویراحمد افزود: پروژه برچسپ گذاری محصولات کشاورزی در تمامی استان‌ها در دستور کار وزارت جهادکشاورزی بوده و باید به صورت گام به گام اجرایی شود .

وی با بیان اینکه برچسپ گذاری محصولات کشاورزی در یک بازده زمانی کوتاه امکان پذیر نیست، اظهار کرد: اینکه شورای سلامت و امنیت غذایی کهگیلویه و بویراحمد انتظار اجرایی شدن این موضوع به صورت یکجا را داشته باشد، منطقی نیست .

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ضرورت برچسپ گذاری محصولات کشاورزی و باغی خاطرنشان کرد: با محقق شدن این مهم اصالت محصول و روش‌های تولید مشخص می‌شود .

عسکری با تاکید بر اینکه سازمان جهاد کشاورزی استان ریالی اعتبار برچسپ گذاری محصولات کشاورزی و باغی ندارد، تصریح کرد: شورای سلامت و استانداری اعتبار مورد نیاز را تامین کرده تا همین فردا عملیات اجرایی را آغاز کنیم .

وی با بیان اینکه این پروژه با حمایت و هدایت دولت و وزارت جهاد کشاورزی و توسط کلینیک‌ها و بخش خصوصی این پروژه باید اجرایی شود، اضافه کرد: در هیچ کجای قانون اجرای این مهم به عنوان وظایف ذاتی جهاد کشاورزی مشخص نشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: