• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2484-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرکل دفتر امور استان های وزارت اقتصاد و دارایی:

توسعه متوازن کشور با توزیع متناسب منابع محقق می شود

مدیرکل دفتر امور استان های وزارت اقتصاد و دارایی گفت: توسعه متوازن کشور با توزیع متناسب منابع محقق می شود .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد الله داد آقایی ظهر سه شنبه، 18 اردیبهشت در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل قدیم و جدید اقتصاد و دارایی کهگیلویه و بویراحمد افزود: برنامه راهبردی توسعه در سطح وزارت اقتصاد و دارایی عملیاتی شده است .

وی با بیان اینکه فلسفه وجودی دولت خدمت رسانی به مردم است، اظهارکرد: همچنین باید وظایفی که در چارچوب قانون مطرح شده است را عملیاتی کنیم .

مدیرکل دفتر امور استان های وزارت اقتصاد و دارایی با اشاره به ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: تمامی مواهب خدادادی در این استان وجود دارد و باید به چرایی عدم توسعه در این استان رسید .

آقایی تصریح کرد: توزیع متوازن منابع با هدف توسعه همه جانبه کشور ضروری است و در این استان نیز باید چنین مهمی عملیاتی شود . باید بهره مندی استان از تمامی مواهب عملیاتی شود .

وی با اشاره به ذخایر معدنی کهگیلویه و بویراحمد، ادامه داد: ۹۰۰ میلیون تن ذخایر معدنی در این استان وجود دارد و باید از آن برای توسعه اقتصادی بهره برد .

مدیرکل دفتر امور استان های وزارت اقتصاد و دارایی با تاکید بر تحقق شعار سال، بر رشد و کیفی سازی محصولات داخلی با نگاه به رضایت مندی مردم تاکید و عنوان کرد: کالا نیز باید قابل رقابت  و با کیفیت تولید شود .

آقایی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در استان ها، بیان کرد: تسهیل شرایط برای فعالیت سرمایه گذار در استان ها ضروری است .

مدیرکل دفتر امور استان های وزارت اقتصاد و دارایی اضافه کرد: تعامل و احصای مشکلات واحد های تولیدی در استان ها ضروری است و باید از ظرفیت های مختلف برای توسعه استان ها بهره برد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: