• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-4090-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

خرید ۳۰۰ میلیارد ریال كالای ساخت داخل در شركت نفت و گاز گچساران

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با تاکید بر اهمیت حمایت از کالای ایرانی، تشریح کرد: تاکنون حدود ۳۲۰۰ قلم کالا به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال با هماهنگی سازندگان داخلی تولید و خریداری شده و در حال استفاده است. بخشی از کالاهای مورد نیاز نیز به صورت مهندسی معکوس در حال تولید است.

 به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد هوشنگ صیدالی در حاشیه روز نخست بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت در جمع خبرنگاران، با اشاره به اهمیت راهبردی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به عنوان دومین شرکت تولید کننده نفت مناطق نفتخیز جنوب، گفت: روزانه ۶۳۰ هزار بشکه نفت، ۱۸ هزار بشکه ان جی ال و ۱۰ هزار بشکه نفتا در این شرکت تولید می شود.

وی با اشاره به عملکرد این شرکت در سال گذشته، بیان کرد: سال گذشته تعهد تولید ما در دو دوره شش ماهه تعریف شده بود که موفق شدیم بیش تر از سقف تعهد تولید کنیم.

صیدالی افزود: در سال ۹۶ موفق به حذف نفت سوزی شدیم تا از آلودگی محیط زیست جلوگیری شود. برای این منظور به صورت سیار فرآورش نفت را انجام دادیم.

وی با اشاره به حادثه تلخ رگ سفید در سال گذشته، گفت: در سال ۹۶ هم چنین با تکیه بر توان و دانش داخلی این شرکت نقشی مهم در مهار آتش سوزی چاه ۱۴۷ رگ سفید در زمان ۵۸ روز ایفا کرد.

صیدالی ادامه داد: همه تلاش خود را برای حمایت سازندگان داخلی به کار می گیریم تا بتوانیم باعث اشتغال زایی شویم.

وی اظهار کرد: ما به دلیل فرسودگی تجهیزات مشکلاتی داریم اما تلاش کرده ایم با پایش مستمر در تمام بخش ها مانند خطوط لوله این اثر را کاهش دهیم و قبل از بروز حوادث، منشا مشکلات را شناسایی و رفع کنیم.

صیدالی تاکید کرد: در شرکت نفت و گاز گچساران خطوط لوله صادراتی را به وسیله توپک هوشمند پیگ رانی شده است و هم اکنون درحال رفع مشکل در این نقاط هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: