• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-3690-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

پرداخت بیش از 51 میلیارد ریال وام خود اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد در گچساران

رئیس اداره کمیته امداد خمینی (ره) گچساران گفت: کمیته امداد در سال گذشته 268 طرح اشتغالزایی با اعتباری بیش از 51 میلیارد و 75 میلیون و 500 هزار ریال را در دوگنبدان اجرا کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمد خادمی در جمع خبرنگاران افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) به مددجویان تحت پوشش خود خدمات متفاوتی را ارائه می دهد.

وی بیان کرد: کمیته امداد  امام خمینی(ره)  در سال گذشته 268 طرح اشتغالزایی با اعتباری بیش از 51 میلیارد و 75 میلیون و 500 هزار ریال را اجرا کرده است.

رئیس اداره کمیته امداد خمینی (ره) گچساران تصریح کرد: در سال گذشته 144 خانوار زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان خودکفا و از زیرپوشش این نهاد حمایتی خارج شدند.

خادمی عنوان کرد: مهم‌ترین راه توانمند سازی مددجویان گچساران اشتغال برای کاهش وابستگی آنان به مستمری این نهاد حمایتی است.

وی گفت: 2018خانوار با جمعیتی افزون بر 2949 نفر زیر پوشش این نهاد حمایتی هستند.

رئیس اداره کمیته امداد خمینی (ره) گچساران خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های خودکفایی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد از سال 1372  شروع شده است.

خادمی بیان کرد: از ابتدای طرح اشتغالزایی تا کنون تعداد  سه هزار و 230 طرح جاری  اجرا شده است.

وی اضافه کرد: وام‌های خود اشتغالی کمیته امداد در قالب طرح‌های دامپروری، صنایع دستی، کشاورزی، خیاطی و خرید و تجهیز وسایل بر اساس نیاز کار مددجویان این نهاد پرداخت شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: