• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-485-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد:

حقوق مردم در مجتمع وزارت نفت رعایت شود

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هر کس هم مانع مجتمع گردشگری وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج شود خیانت محسوب می شود.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی درباره ایجاد مجتمع گردشگری وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج افزود: این طرح باید انجام شود و هر کس هم مانع شود خیانت محسوب می شود اما باید حقوق شهروندان یاسوج هم در آن رعایت شود.

وی اظهارکرد: این طرح  تلفیقی بین حق آیندگان و مردم است که باید در متن جامعه شان سرمایه گذاری شود تا بتواند از منافع پیرامون خود استفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: محیط زیست خیلی اهمیت دارد اما آیا می توان برای حفظ آن نسل های آینده را گرسنه گذاشت؟ کارخانه قطعا هوا را هم آلوده می کند اما باید ببینید آلودگی و سیری هم طراز هستند. اگر سیری بیشتری اتفاق می افتد پس باید انجام می شود. نیازمند به این هستیم که افراد با فهم نه هوچی گرها این موضوعات را بگویند.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: تنها به فکر مردم امروز نباشید به فکر آینده باشید که مردم باید نان بخورند و زندگی کنند.

وی ادامه داد: با حفظ حقوق مردم و قاعده های زیست محیطی و منابع طبیعی باید این اتفاق مبارک بیفتد و این یعنی رشد همه جانبه استان .

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این مجتمع را باید طبق ضوابط بسازند هرچند قصه مخالفت ها این نیست و باید بگردید ریشه ها را پیدا کنید که البته جامعه خود بهتر می داند چه باید بشود و چه نشود. من به نمایندگان وزارت نفت پیشنهاد دادم شما در پیشانی مجتمع پارکی بسازید و آن را به شهر یاسوج هدیه دهید تا هم مردم راضی باشند و هم حقی که مخالفان دنبال مطالبه آن هستند حاصل شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: