• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-385-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

جلسات بدون خروجی خیانت به مردم است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جلسات بدون خروجی یک کار عبث، هدردادن بیت المال و خیانت به مردم است .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی در نشست ستاد صیانت از حقوق شهروندی با تاکید بر اینکه جزیره‌ای عمل کردن مسئولان مانع توسعه استان می شود، افزود: می‌طلبد مسئولان با تعامل و همکاری از فرصت‌های به وجود آمده بیشترین استفاده را جهت توسعه استان به کارگیرند .

وی خطاب به همه مدیران به ویژه رئیس دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: حضور مداوم مدیران در مرکز و گرفتن عکس یادگیری با وزیر سودی برای مردم ندارد و بنده به تمامی این مسائل به صورت خروجی محور نگاه می‌کنم و اینکه وزیری در استان حضور یافته و این مسأله موجب رفع یکی از مشکلات استان شود برای ما با ارزش است .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به سفر اخیر خود به شهرستان بهمئی اشاره و خاطرنشان کرد: با وجود پرداخت تمامی مطالبات پیمانکار پروژه بیمارستان لیکک روند پیشرفت فیزیکی این بیمارستان رضایت بخش نیست و این مسئله در حالی است که بسیاری از پروژه‌های ما که به پیمانکاران دیگری واگذار شده اند با وجود بدهی دولت به پیمانکاران از رشد فیزیکی بهتری نسبت به این بیمارستان برخوردار هستند .

احمدی با بیان اینکه رئیس جمهور بر اجرای حقوق شهروندی تاکید دارند، تصریح کرد: حقوق شهروندی مطالبه قانون اساسی است و بدون شک مسئولان با عمل به حقوق شهروندی به اعتماد مردم پاسخ مثبت می‌دهند .

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی باید به صورت دقیق و اصولی گزارشی از اقدامات خود در راستای رعایت حقوق شهروندی را ارائه دهند، ادامه داد: در هفته آینده نشستی با حضور معاون عمرانی و مدیران سایر دستگاه‌های اجرایی در خصوص نحوه ارزیابی نهادها در این خصوص برگزار می‌شود .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: تمامی این نشست‌ها باهدف خدمت به مردم برگزار می‌شود و جلسات بدون خروجی بدون شک یک کار عبث، هدردادن بیت المال و خیانت به مردم است .

احمدی بیان کرد: اگر مدیری هرروز در ماموریت تهران به سر ببرد و یا در حال مصاحبه باشد اما خروجی عملکردی نداشته باشند حق شهروندی را ادا نکرده است .

وی با بیان اینکه زمانه عوض شده و سطح انتظارات مردم نیز تغییر کرده است، افزود: مسئولان باید مطابق با خواست و مطالبات مردم در کمترین زمان ممکن و باسرعت بیشتری جهت توسعه استان اقدام کنند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: داشتن ایده و برنامه محوری از ویژگی‌های بارز یک مدیر توانمند است و مسئولان استان باید برای انجام کارهای خود اولویت بندی داشته باشند .

احمدی در خصوص معارضات آب منطقه مادوان، اظهارکرد: شورای تامین برای مسائل فورس ماژور است نه اینکه هر مدیری به جای حل مشکلات و تعامل با سایر مسئولان کوچک ترین مسئله را به این شورا ارجاع دهد و در این خصوص مدیرعامل آب و فاضلاب شهری به همراه معاون عمرانی و فرماندار بویراحمد جهت رفع این مشکل اقدام کنند و در صورتی که با وجود پیگیری‌ها موفق به حل مشکل نشدند آن را به شورای تامین واگذار کنند .

وی خطاب به مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، اضافه کرد: ایجاد مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در محور "سپیدان – یاسوج" ضروری است و همچنین در محور "سرفاریاب – یاسوج" نیز این طرح مطالعه شود اما انتظار می‌رود قبل از انجام هر کاری کارشناسی‌های لازم در این خصوص انجام و یک جانمایی درست صورت بگیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: