• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-788-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اختتامیه المپیاد ورزشی درون و برون مدرسه ای گچساران برگزار شد

150نفر پیشکسوتان و داوران، مقام آورندگان رشته های ورزشی و در اختتامیه المپیاد ورزشی درون و برون مدرسه ای دوگنبدان تجلیل شد .

به گزارش ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد سید "ظهیرالدین پورالحسینی"، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان گچساران در اختتامیه المپیاد ورزشی درون و برون مدرسه ای گچساران گفت: بیش از 7 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف و کلیه رشته های ورزشی در دبیرستان ماندگار ولایت برگزار شد .

وی بیان کرد: از 150 نفر پیشکسوتان و داوران، مقام آورندگان رشته های ورزشی تجلی شد .

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: دانش آموزان در 15رشته ورزشی در سطح استان شرکت کردند .

پورالحسینی تصریح کرد: در این مسابقات دانش آموزان 4 مقام اول، 4 مقام دوم و سه مقام سوم را کسب کردند که مقام های استانی به مسابقات کشوری راه یافتند .

وی ادامه داد: در این همایش از 8 دانش آموز اردوی تیم ملی، 4 داور، 8 دانش آموز نام آوران ورزش جهانی، 29 نفر مدیران ورزش دوست و مدیران و معلمان تربیت بدنی که مدارس آنها مقام استانی و شهرستانی کسب کردند، تجلیل شد .

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان گچساران عنوان کرد: المپیاد ورزشی با هدف ایجاد آمادگی جسمانی برای دانش آموزان تدوین شده که از اهداف دیگر آن ایجاد کار تیمی و روحیه جمعی در بین دانش آموزان است.

به گزارش ایسنا، چهارمین اختتامیه ورزشی درون و برون مدرسه ای در دبیرستان ولایت گچساران با حضور نماینده مردم گپساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: