• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-5014-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تشکیل 346 پرونده برای بیماران سرطانی نیازمند در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: موسسه سرطان نور طی  15 ماه ارائه خدمت خود در استان کهگیلویه و بویراحمد، 346 پرونده برای بیماران سرطانی نیازمند تشکیل و با مددکاری و مشاوره، تسکین آلام آنان را در اولویت قرار داده است .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد «امین اله بابویی» درنشست با اعضای موسسه سرطان نور شعبه استان افزود: عدم وجود حمایت های اجتماعی در استان برای خدمت به بیماران سرطانی نیازمند، زمینه ساز افتتاح موسسه نور در زمستان 95 در یاسوج شد .

وی اظهار کرد: این موسسه از زمان تاسیس تا پایان سال گذشته به همت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان بالغ بر سه میلیارد ریال برای کمک به معالجه و درمان بیماران و استاندارد سازی تنها بخش سرپایی بیماران سرطانی استان هزینه نموده است .

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: این موسسه در این مدت زمان نسبت به تشکیل 346 پرونده مربوط به بیماران نیازمند جهت کمک به هزینه های درمانی و تسهیلات رفاهی آنها اقدام کرده است .

سالار جوکار، مدیر عامل موسسه سرطان نور شعبه کهگیلویه و بویراحمد نیز در ادامه گفت: با همت این موسسه طی مدت 15 ماه یعنی از دی ماه سال 95 تا اسفندماه سال 96علاوه بر صرف هزینه های فوق، اهتمام ویژه ای نسبت به معرفی بیماران نیازمند به مراکز درمانی و رفاهی داخل و خارج از استان و ارائه خدمات حمایتی به آنان، صورت گرفته است .

به گزارش ایسنا، موسسان و دست اندرکاران موسسه ملی نور در تهران با پیگیری و حمایت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، اقدام به راه اندازی این موسسه جهت حمایت از بیماران نیازمند سرطانی در استان کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: